Doporučujeme

V kinech

od 25. listopadu :

KLAN GUCCI

Film je inspirován šokujícím skutečným příběhem impéria italského módního domu.


image_12104

Foukaná izolace zatepluje rychle a efektivně

Pořád jste se nedostali k zateplení? Je čas se do něj pustit. Zvyšující se ceny energií brzy dostihnou i ty, kdo mají zatím fixovanou sazbu. Ti, co neměli, to pocítili ze dne na den. Zateplení je doslova pomoc k nezaplacení. Nejrychleji to zvládnete s foukanou izolací. Ta v mnoha směrech patří mezi nejlepší řešení vůbec.

Nechte si domů fouknout teplo

Chystáte se na zateplení domu či zateplení střechy? S foukanou izolací zateplíte rodinný dům, podkrovní vestavbu, byt i chalupu. Bojíte se, že provedení nikdy nebude tak pečlivé, jako když budete izolaci pokládat? Tak to rozhodně není pravda. Foukaná izolace se naopak velice snadno dostane všude tam, kam se s klasickou plošnou izolací nedostanete, nebo do míst, která se sice vyřešit dají, ale jen složitě a nákladně.

Foukaná izolace zatepluje rychle a efektivně

Řada lidí s izolací též váhá, protože by je spolu s tím čekala též velká rekonstrukce podlah či zdí v podkroví. A to je právě další skvělá vlastnost foukané izolace. S ní se dá izolovat tak, že si nemusíte, s nadsázkou řečeno, zbourat celý barák. Obvykle stačí uvolnit prkno v podlaze, případně najít jiný vstup a foukaná izolace si najde sama cestu do každé škvíry, která potřebuje vyplnit. Hadice stroje je dlouhá až 100 metrů, takže si umí poradit i s hůře dostupnými místy.

Foukaná izolace zatepluje rychle a efektivně

Foukaná izolace boduje i v řadě dalších oblastí

Předně ji strašně rychle aplikujete. V řádu hodin máte skutečně zatepleno a ihned začínáte na energiích za topení šetřit až třetinu vynakládaných nákladů. Důležitou vlastností je též nehořlavost. Foukaná vata má třídu hořlavosti A1, což mimo jiné znamená, že nepodporuje hoření. Často si neuvědomujeme, že zateplovací pěny či celulóza pro zateplení naopak hořlavé jsou. Jde též o lehké zateplení, které nenasává vlhkost. Tím nejsou ohroženy konstrukce – vlhkostí, ani zvyšující se hmotností.

Foukaná izolace zatepluje rychle a efektivně

Zateplete s Foukanavata.cz

Internetové stránky Foukanavata.cz představují službu kvalitního a rychlého zateplení foukanou vatou. Firma nabízí konzultaci, zaměření i dopravu zdarma. Technik vás navštíví pro zhotovení nezávazné poptávky a navrhne optimální formu zateplení. Zjistit lze i kvalitu zateplení po aplikaci. Ta se prověřuje termokamerou. Měření je však možné pouze v zimě.

 

Zdroj foto: Foukanavata.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist