Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.


image_12422

Jakými hračkami udělat radost dětem různého věku?

Žádné dárky nebývají vybrány tak rychle, jako právě ty pro děti. U těch menších platí, že čím více jsou hračky barevné a vydávají k tomu ještě zvuky, tím jsou oblíbenější. U starších dětí už může být výběr parádních hraček o něco složitější, ale věřte, že nešlápnete vedle s jakoukoliv volbou.

Dětské hračky je samozřejmě dobré vybírat podle pohlaví, ale samozřejmě i věku. Zejména u malých dětí hrozí, že pro ně některé hračky nemusí být vhodné z důvodu bezpečnosti. U jednotlivých hraček je proto vždy uváděna věková kategorie dítěte. V posledních letech jsou velmi oblíbené interaktivní a edukační hračky, které dítko něco nového přiučí.

Hračky, které zaujmou kluky všeho věku

Pro chlapce jsou připraveny nejrůznější hračky v podobě nářadí, které vypadají skutečně reálně. Lze sehnat i takové, které vydávají zvuky konkrétního nářadí. Tyto hračky jsou mezi menšími dětmi velmi oblíbené a je to logické. Děti se snaží napodobovat chování a činnosti, které dělají rodiče.

Nejlepší hračky pro kluky zahrnují i různé typy interaktivních hraček, auta či pistole. Malé špióny určitě zaujmou i dětské vysílačky. Různé pracovní stoly s nářadím pomohou u dětí rozvíjet motoriku stejně tak, jako například stavebnice.

Pestrý výběr hraček pro holky

Hračky pro děvčátka jsou charakterizována především svou pestrobarevností. Barevné domácí spotřebiče, kuchyňky či domečky rozzáří očka kdejaké holčičce. Ideální hračky pro holky najdete samozřejmě i v kategorii panenek. Holčičky mají rády nejen miminka, které vypadají velmi realisticky a mohou se o ně starat, ale samozřejmě i jiné panenky. Každá panenka samozřejmě musí mít svou postýlku a kočárek.

Pro holky jsou vhodné i nejrůznější kreativní sady pro výrobu šperků a doplňků. Rozhodne nešlápnete vedle ani s pořízením dětských líčidel či laků na nehty.

 

 

Zdroj obrázků: Juliya Shangarey / Shutterstock.com, Hrackarstvieu.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist