Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8437

10 důvodů pro ekologickou podlahu

Pořídili jste si nový byt nebo dům a nevíte, jakou si pořídit podlahu? Při srovnání podlahových krytin vás mohou oslovit vlastnosti jako je odolnost, dlouhá životnost a snadná údržba. Všechny tyto a ještě něco navíc splňuje přírodní ekologická podlaha.

1) Ekologické podlahy mají ojedinělé užitné vlastnosti. Skvěle vedou teplo a jsou příjemné na dotek. Jejich výhodou je také dlouhá životnost, která vám zaručí, že podlaha bude vypadat skvěle i několik desítek let.

2) Tento druh podlahy je velmi odolný, odolává i bodovému zatížení nábytku. O tomto druhu podlahy by se dalo říct, že je téměř nezničitelný. Ekologickou podlahu můžete použít ve většině místností.

3) Přírodní ekologické podlahy se snadno udržují, dá se z nich lehce setřít prach a nemusíte na ně používat žádné speciální ani chemické prostředky. Podlaha není cítit PVC a ani PVC neobsahuje.

4) Vyzkoušet můžete například ekologickou podlahu Purline, která je vyrobena bez chemikálií a toxických přísad. Jedná se o recyklovatelný materiál, který můžete po skončení životnosti vyhodit s běžným domácím odpadem.

5) Velikou výhodou je, že nemá nežádoucí zdravotní účinky a je tak vhodnou podlahou i pro alergiky a lidi, kteří mají problémy s dýchacím ústrojím.

6) Přírodní ekologická podlaha je vhodná jak pro domácnost, tak pro firemní použití. Hodí se také do kanceláří, skladovacích prostor nebo jiných komerčních míst. Vlastnosti této podlahy z ní dělají jednu z nejvyhledávanějších a nejoblíbenějších podlahových krytin vůbec.

7) Vybrat si můžete z mnoha vzorů a provedení. Můžete si vybrat například imitaci dřevěné podlahy, kámen nebo různobarevné vzory. Tato podlaha je ideální do ložnice a dětských pokojů, protože neobsahuje PVC a žádné jiné škodlivé látky.

8) Díky svým vlastnostem je vhodné použití ekologických podlah ve školách či školkách. Tyto podlahy totiž splňují vysoké hygienické nároky.

9) Překvapí vás, jak jednoduše jde z podlahy odstranit jakákoliv nečistota a skvrna. Nemusíte se bát, že byste podlahu zničili nebo poškodili. Je odolná vůči mechanickému, ale také chemickému poškození.

10) Díky již zmíněné odolnosti tohoto typu podlah, je možné využití i do místností, kde se drží vlhkost. Nemusíte se tak bát, podlahu umístit do koupelny, kuchyně nebo třeba komerčních prostor, kde se nachází bazén, sauna nebo wellness.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

TOPlist