Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.


image_12422

Koupelny Syrový otevírají nový showroom v Praze

Unikátní koupelnové instalace včetně stropů, vlastní originální design i důraz na zákaznický zážitek. Rodinná firma Koupelny Syrový pokračuje v expanzi mimo východočeský region a otevírá nový designový showroom v Praze. Na ploše 350 m2 nabídne nejnovější trendy koupelnového designu a zákazníkům přinese jedinečný nákupní zážitek.

Investicí přesahující tři miliony pokračují Koupelny Syrový v růstu, který nezastavila ani krize, s níž trh bojoval v předchozích letech. Třicet let rodinných zkušeností v oboru nyní společnost pod vedením Matouše Syrového promítla do nového showroomu, který otevírá v Praze. I v něm přitom klade důraz na customer centricity přístup, jímž se Koupelny Syrový odlišují od ostatních hráčů na trhu.

 
Koupelny Syrový otevírají nový showroom v Praze: Nabídne originální designy, inspirativní prostředí i nejnovější koupelnové trendy
 

Po loňském otevření pobočky v Hradci Králové tak rozšiřuje síť svých showroomů do hlavního města s cílem nejen oslovit zákazníky v dalších regionech.

 

Naším cílem bylo vytvořit prémiový showroom, který nabídne unikátní zážitek při výběru koupelny a poskytne vysokou úroveň zákaznické péče. Naše rozhodnutí investovat do další expanze je také odpovědí na stále větší poptávku po našich službách. Otevření pobočky v Praze nám umožní přiblížit se našim zákazníkům v dalších regionech, ale také dosáhnout našeho cíle stát se butikem, který nejen vyniká na trhu, ale také vytváří nový trend v oboru,” vysvětluje Matouš Syrový, CEO společnosti Koupelny Syrový.

 
Koupelny Syrový otevírají nový showroom v Praze: Nabídne originální designy, inspirativní prostředí i nejnovější koupelnové trendy
 

Originální instalace a designy

 

Nový showroom se nachází v Dobřejovicích v těsném sousedství pražských Průhonic a díky strategické poloze poblíž D1 je velmi dobře dostupný z hlavního města. Na ploše 350 m2 naleznou zákazníci 20 koupelnových instalací a desítky produktů včetně těch, které vznikají přímo pro Koupelny Syrový. Prostory jsou navrženy unikátním způsobem a zaujmou mimo jiné originálním provedením včetně stropu, aby si zákazníci mohli svou budoucí koupelnu lépe představit a navrhnout.

 

Běžně se ve studiích setkáváme spíše s kójemi, které zákazníkům nikdy neposkytnou dokonalou představu o tom, jak jejich koupelna bude vypadat. Naše instalace pracují s reálným dopadem světla na jednotlivé prvky a zákazníci si tak mohou prostor mnohem lépe představit,“ doplňuje Matouš Syrový.

 
Koupelny Syrový otevírají nový showroom v Praze: Nabídne originální designy, inspirativní prostředí i nejnovější koupelnové trendy
 

Instalace v novém showroomu reflektují nejnovější koupelnové trendy a pracují s vlastními designy a koncepty, které jsou pro Koupelny Syrový typické. Právě důraz na originalitu ve spojení s kvalitním řemeslem a osobním přístupem je to, na co společnost sází od svého počátku. Jde tak proti velkým hráčům, kteří své služby stále častěji přesouvají na e-shopy.

Koupelna není rychloobrátkové zboží, jak by se mohlo při pohledu na český koupelnový trh zdát. Chceme vrátit potřeby zákazníka na první místo a nabídnout nákupní zážitek v elegantním prostředí plném inspirace a kvalitních řešení,“ dodává Matouš Syrový.

 
Koupelny Syrový otevírají nový showroom v Praze: Nabídne originální designy, inspirativní prostředí i nejnovější koupelnové trendy
 

Nové studio v Praze-Dobřejovicích na adrese Jesenická 410 bude otevřena od pondělí do pátku od 9:00 do 19:00 a v sobotu od 10:00 do 18:00 hod.Zdroj foto: Koupelny Syrový

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist