Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8437

Bednění a fasádní lešení pro rekonstrukci a stavbu

Chystáte se na rekonstrukci či stavbu domu, bytu, nebo chalupy? Budete potřebovat hlavně kvalitní stavební techniku. Právě díky moderní a vyspělé technice bude vaše stavba jednodušší a méně nákladná. Technický pokrok ve stavebnictví šetří nejen důležitý čas, ale také nemalé finanční prostředky, jež můžete pak použít na kvalitnější a moderní materiály. V dnešním článku se podíváme na technická zařízení, bez kterých se žádná stavba nebo rekonstrukce neobejde. Řeč nebude o ničem jiném než o kvalitním lešení a bednění.

Základem dobré stavby je kvalitní lešení

Stavět a rekonstruovat se musí dnes systematicky, vše musí mít své místo v čase i prostoru a přesně dané náležitosti, aby se postupovalo podle plánu. Jedním takovým řešením bezpečného pohybu v prostoru stavby je kvalitní lešení, bez kterého se stavba takřka neobejde. Dobře zvolené lešení poskytne dostatek místa a operativního prostoru pro stavební dělníky na jejich pracovní činnost. K dispozici tak mohou mít pěkně po ruce nejen potřebné nářadí, ale i stavební materiál, pro který nemusí tak často chodit. Usnadňuje se tím například výstavba základů domu, montáž oken, zdění, opravy či realizace fasády. Fasádní lešení nejenže ulehčí práci a jednotlivé činnosti, ale podpoří i větší bezpečnost pracovníků na stavbě.

Lešení pro stavbu lze jak koupit, tak i zapůjčit

Rekonstrukce ani nová stavba nejsou zrovna levnou záležitostí. Některou techniku je potřeba si koupit, jinou si lze třeba pouze zapůjčit. Ideální je poradit se s odborníky, kteří vám najdou nejvýhodnější řešení. Například pronájem lešení je způsob, jak můžete výhodně přijít k dobrému a odpovídajícímu technickému zázemí své stavby.

Bednění je další důležitou součástí stavby

Nezbytnou součástí stavby je i bednění, které má velmi široké využití v rámci moderních staveb a rekonstrukcí. Využít ho můžete na stavbu stěn, stropů, základů, ale i nosných pilířů. Na trhu je hodně jeho druhů a variant.

Profesionálové na techniku

Hledáte-li profesionální firmu na zabezpečení techniky na stavbu a rekonstrukci, dobrou volbou je společnost SCASERV a.s., jež na českém trhu patří k lídrům zaměřeným na pronájem a prodej lešení, stěnového bednění a spousty dalších položek.

Více informací najdete na www.scaserv.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist