Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_11042

Čističky vzduchu pro vysoké zdraví

Zejména v dnešních dobách je velmi důležité udělat co nejvíce pro naše zdraví. Vzduch bez škodlivých látek, jako jsou alergeny, prach, viry nebo kancerogenní organické látky, které se mohou vyskytovat v ovzduší vašeho domova, kanceláře nebo jakéhokoliv jiného prostoru. Čistička vzduchu je speciální přístroj, který je schopný filtrovat tyto nebezpečné látky z ovzduší v uzavřených místnostech a přispívá tak k lepšímu zdraví celé rodiny.

Nejlepší čistička vzduchu musí být ideální pro velikost a rozsah vašich obyvatelných prostor, aby bylo čištění vzduchu nanejvýš efektivní. Čističky vzduchu proto poskytují široký výběr možností, které jsou ideální pro různé druhy čištění vzduchu v různých prostorových a finančních možnostech.

Výběr těchto možností se může odlišovat různými faktory, například některé čističky vzduchu disponují možností ovládání intenzity čištění nebo jeho spuštění dálkovým ovladačem, jiné dokonce disponují propojením se speciální mobilní aplikací pro vaše naprosté pohodlí.

Různorodost značek v celém katalogu

Široký výběr je vždy důležitý proto, aby si člověk mohl vybrat přesně podle toho, co mu vyhovuje, a to jak do jednotlivých parametrů, tak výkonu, dodatečných prvků, vhodnosti prostoru nebo cenové dostupnosti produktu. Katalog dále poskytuje také výběr některých čističek vhodných také do školních tříd nebo menších kanceláří, nejsou však vhodné pro průmyslové prostory, které vyžadují vyšší výkon a jinou, specifickou konstrukci.

Příkladem oblíbené značky jsou Čističky vzduchu Xiaomi, tento čínských technologický gigant se rychle stává oblíbenou značkou v mnoha odvětvích a poskytuje cenově dostupné, a přitom velmi kvalitní produkty, které disponují výkonným filtrováním, některé modely například disponují filtrem HEPA H13, jiné mohou disponovat 3-stupňovou filtrací proti prachu v ovzduší. Zároveň mají krásné designové zpracování pro tuto značku dnes již typické a mnohokrát také dotykový displej pro jednoduché ovládání.

Další oblíbenou značkou, kterou je možné v katalogu najít jsou Čističky vzduchu Sharp. Japonský výrobce Sharp poskytuje vysoce kvalitní čištění vzduchu. Tyto výrobky se pohybují ve střední a vyšší cenové hladině, stále však patří na poměr své kvality a ceny mezi velmi dostupné. Poskytují vysoký průtok vzduchu a nízkou spotřebou energie. Jejich filtry jsou proslavené až 10letou životností a díky tomu patří tyto čističky vzduchu mezi velmi kvalitní a dlouhodobou investici.

Čističky vzduchu LIFAair jsou finskou značkou a výrobcem čističek vzduchu, které zachycují nejen prach, ale také pyly díky svým integrovaným filtrům. Tato vysoká finská kvalita patří mezi nejvýkonnější domácí čističky vzduchu na trhu, které jsou navíc ideální také pro větší plochy, vhodné jsou proto také do kanceláří. Celá řada čističek této značky má hned několik druhů filtrací, chrání tak proti pylu, prachu i virům.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist