Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8437

Developerským projektům v Praze se daří

Stavební boom nových bytů hlavně v Praze a blízkém okolí je pořád ještě na vzestupu. Současná dobrá ekonomická situace přeje developerským projektům, a tak vznikají nové možnosti bydlení. Měnící se trend zvyšuje i poptávku po dražších bytech, které nabízejí pohodové bydlení s vyššími standardy a kvalitou okolního prostředí. Lidé netouží už jen po dobré dostupnosti MHD a odpovídající občanské vybavenosti, ale i po kvalitní lokalitě poblíž přírody, s případnou parkovou úpravou.

Největší zájem je o nové byty

Podle statistiky požadavků klientů je největší zájem o nové byty. Nejlépe se prodávají byty o velikostech 2+kk a 3+kk, které lidé kupují často i jako investici na pronájem. Za posledních pár let jsou majitelé ochotni si za nadstandardní až luxusní vybavení a lokalitu připlatit nemalé peníze. Takové byty jsou ve většině případů pro osobní potřebu, a tedy neslouží na komerční pronájmy.

Ideální bydlení na rozhraní Košíř a Smíchova

Mezi úspěšné developerské projekty patří i Rezidence Vrchlického. Zde vzniká nízkoenergetický dům o 73 moderních bytových jednotkách, kde můžete vybírat z 52 bytů a 21 studií o dispozicích od 1+kk až do 3+kk. V rámci prvního nadzemního podlaží budou mít jednotky samostatné předzahrádky. V ostatních patrech je u bytů k dispozici lodžie, balkón, nebo terasa. Architektonickou dominantou každého bytu je velké okno, které zajistí nádherný výhled a spoustu světla. Celý dům má navíc dostatečnou kapacitu parkovacích stání s kvalitním a moderním technickým zázemím. To vše a ještě mnohem více nabídnou nové byty Praha 5.

Rodinné bydlení nedaleko Prahy

Projekt krásného rodinného bydlení nedaleko Prahy jsou Viladomy Zbuzany. Aktuálně zde roste ve třech etapách bytový komplex o 10 bytových objektech. Celý koncept zdejších domů je navržen tak, aby domy dobře zapadaly do proluky při návsi malebné obce Zbuzany. V konečných deseti třípodlažních budovách bude 268 bytů, které zaujmou svým vzhledem i vybavením.

 

 

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz  www.menhouse.cz  www.luxuryhouse.cz  www.househouse.cz 

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.hotelhouse.cz

 www.kidshouse.cz www.bookhouse.cz www.nicemagazine.cz www.golfmagazine.cz  

  www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz  www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz  

TOPlist