Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

 

image_8437

Dodavatel hutních materiálů | UNIBAR.cz

Hutní materiál je velmi specifické zboží, ale hodí se v průběhu života každému z nás. Ještě více pokud máte dům, chalupu nebo domácí dílnu. Kutilové nám dají za pravdu, že sehnat ten správný kus materiálu někdy není úplně jednoduché. Pro všechny z vás tu máme tip, kde rozhodně seženete vše, co budete potřebovat.

Maloobchod i velkoobchod pro všechny zákazníky

Tím pravým profesionálem a hlavně specialistou na litinu je společnost UCB Technometal, s.r.o., která nabízí malo - i velkoobchod s hutním materiálem. Navíc mají k dispozici odborníky, kteří vám rádi poradí a pomohou vybrat ten pravý kousek dle potřeb.

Doplňkové služby na pobočce

Na centrální pobočce firmy si kromě materiálu můžete zajistit i doplňkové služby díky dobře vybavené obrobně, kde jsou k dispozici pily, klasické i CNC frézy a soustruhy. Spektrum našich dalších služeb je díky tomu široké. Od dělení přes finální CNC obrábění a hrubování až po speciální povrchové úpravy.

Jaké materiály skupina UCB Technometal nabízí?

Hlavní činností skupiny je výroba litiny pod značkou Unibar. Tvárná i šedá litina Unibar má oproti klasické výrobě mnoho výhod - perfektní homogenitu materiálu napříč průřezem, minimální přídavky na obrábění, není nutné vyrábět nákladné formy či kokily, zmetkovitost je minimální ve srovnání s odlitky litými do písku.

V e-shopu společnosti naleznete i barevné kovy - bronz, mosaz, měď v profilech a trubkách.

UCB Technometal

Společnost UCB Technometal, součást skupiny United Cast Bar, je největší společností na trhu s kontinuálně litou litinou ve Slovenské a České republice. Zaměřuje se na maloobchodní i velkoobchodní odběratele. Uspokojí jak velké dodavatele, tak i kutily s jednotlivými kusy.

 

UCB Technometal

 

Více informací naleznete na www.unibar.cz.

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

AKCE

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist