Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

 

image_8437

Domky a dětské hřiště Herold na zahradu

Venku nám teploty šplhají pomalu vzhůru, a tak nastal ten pravý čas si něčím vylepšit okolí domu, případně zvelebit zahradu. Vhodné řešení pro takovýto prostor jsou nové zahradní domky, dětské hřiště, domky na nářadí, skluzavky, trampolíny, houpačky, dětské baráčky a spousta dalších věcí, které doplní a oživí relaxační pohodu pro rodinu a děti.

Zahradní domky

Na trhu dnes naleznete spousty zahradních domků od opravdu kvalitních až po ty na jednu sezónu, které ovšem rozhodně nedoporučujeme, protože to jsou potom jen zbytečně vyhozené peníze. Zaměřte se na kvalitu a vyberte si ten pravý, se kterým uděláte velkou parádu na zahradě. Pokud v něm chcete trávit většinu léta, sáhněte raději hlouběji do kapsy a nahlédněte do kategorie luxusní domky. Doporučujeme nakupovat u renomovaných firem.

Domky na nářadí

Samostatnou kapitolou jsou domky na nářadí. Jejich velikost záleží na tom, kolik věcí potřebujete uschovat. Lepší je si raději zvolit větší, aby se dalo vše hezky srovnat a nebylo moc „naplácané“ jedno přes druhé.

Plechové domky

Velké oblibě se poslední roky těší také plechové domky, které mají široké možnosti použití. Od přístřešků na dřevo přes uskladnění nářadí, grilu nebo sekačky až po parkování motorek. Jsou často používanou alternativou k dřevěným domkům. Jejich údržba je nenáročná.

Doporučení na dětské hřiště Herold

Opravdovým hitem posledních několika sezón jsou dětská hřiště. Je to dobrá alternativa, jak udržet děti na čerstvém vzduchu a podporovat u nich zdravý pohyb i zdravou mysl. V nabídce seženete spousty možností od rozsáhlých dětských sestav až po jednotlivé kusy. Pokud nechcete dětem pořídit naráz rovnou celé hřiště, můžete si vybrat jen z jednotlivých částí, jako jsou houpačky, trampolíny, klouzačky, lavičky či dětské domky. Naše doporučení směřuje na dětské hřiště Herold na zahradu.

Kde všechno pořídíte za nejlepší ceny

Firma Herold má velmi dobré reference a disponuje veškerými potřebnými certifikáty, které vám zaručují nejen dobrou kvalitu, ale také bezpečnost a ekologickou výrobu. Kompletní sortiment všech uvedených věcí naleznete v e-shopu domky-herold.cz.

 

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

AKCE

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist