Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2025
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

 

image_8437

Domy v anglickém stylu platíte až při převzetí

Ten, kdo někdy navštívil anglický venkov nebo alespoň sleduje známý televizní seriál ze stejného prostředí, mohl by snadno propadnout kouzlu domů z typických červených cihel.

Výlet do města Milton Keynes, ležícího asi 2 hodiny jízdy autem od Londýna, byl pro mě přínosem hned v několika směrech. První, a jak se později ukázalo, nejdůležitější, spočíval v ubytování. Syn, který zde přechodně pracoval a zlepšoval angličtinu, bydlel v domě, bez kterého si už Anglii neumím ani představit. Malebné domy z červených cihel, zasazené do zeleně, mě doslova uchvátily. Po návratu do Čech jsem tedy začala hledat, zda někdo takové domy umí dělat i u nás. A narazila jsem na Anglický Resort.

4 minuty od hranic Prahy 6

Doslova kousek za Prahou, v obci Stehelčeves, staví tato společnost rodinné domy přesně v tomto konzervativním stylu. Standardně mají 5+1 nebo 5+kk o 127 m² obytné plochy a k nim malou předzahrádku. Jsou tedy určené především pro rodiny s dětmi. Co je na nich kromě fasády, obložené buď terakotovými nebo příjemně béžovými obkladovými pásky, tak zajímavého? Především to, že máte možnost vybrat si až z 15ti variant vnitřního uspořádání. Dům vám tedy doslova vyrobí na míru podle vašeho přání. Dalším specifikem jsou vysoké stropy, které v interiéru vzbuzují pocit vzdušnosti. Domy jsou perfektně zateplené. Zahrádky určitě nejsou pro velkopěstitele, ale na bylinky a květiny rozhodně postačí.

Vybavenost

Rodinné bydlení v anglických stylových domech má nesporné výhody i díky lokalitě, jež je v přímé blízkosti Prahy a má i slušnou občanskou vybavenost. V místě je škola, skolka, obchody, pošta, koupaliště, fotbalové hřiště. Autobus vás za chvíli doveze ke stanici metra Nádraží Veleslavín.

Největším bonusem je platba

Systém placení domu je na českém trhu přinejmenším unikátní. Při rezervaci vybraného domu platíte rezervační poplatek 100 tisíc korun. A to je všechno. Ano, čtete správně, zarezervovaný dům zaplatíte až ve chvíli, kdy bude nejen postaven, ale i zkolaudován a zapsán do katastru. Teprvé poté podepisujete kupní smlouvu a začnete splácet třeba hypotékou, kterou si mezitím zařídíte nebo vám s financováním pomohou lidé z Anglického Resortu. Nemůže se vám tedy stát, že zaplatíte za něco, co se bude stavět až za pár let nebo že se se svými penězi už neuvidíte.

V resortu bude stát celkem 100 domů, z nichž 60% je již prodaných. Pokud jste se také zamilovali do architektury anglického venkova, která je tak odlišná od běžných betonových krabic, neváhejte a jeden ze sympatických domů může být právě váš!

www.AnglickyResort.cz  

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

AKCE

Domy a Residence

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist