Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8437

Dřevostavby a stavebnicové domy

Po vlastním bydlení touží asi většina z nás. Investice do nemovitosti je dobrá sázka na jistotu. Existuje spousta možností bydlení, které máte na výběr. Ať si pořídíte byt v paneláku, rezidenci, nebo si necháte postavit rodinný dům na klíč, vždy je potřeba se zaměřovat na kvalitu. Pokud budete volit poslední variantu, máme pro vás tip na kvalitní montované dřevostavby společnosti Jgroup.

Společnost staví na klíč nízkoenergetické dřevostavby a používají přitom prověřený stavebnicový systém, který už je po desetiletí odzkoušený v Rakousku, Německu, Severní Americe a ve skandinávských zemích, kde domy čelí extrémnímu počasí.

Stavebnicové montované domy

Stavebnicové domy jsou velmi moderním bydlením, které má spousty výhod. Navíc si společnost Jgroup jednotlivé díly vyrábí sama na přesných strojích, které zaručují dokonalé výrobky a dobrou izolaci domu, všude tam, kde je potřeba. U montovaných domů jsou nízké náklady na provoz na prvním místě.

Další velkou výhodou je rychlá stavba, kterou s profesionály postavíte i bez velkých prostojů. Díky tomu do 3 měsíců od vydání stavebního povolení bydlíte ve vlastním. U společnosti Jgroup máte navíc vše bez starostí, protože za vás vyřídí veškeré papírovaní spojené se stavbou nového domu.

Návštěva vzorového domu

Ještě než uděláte své životní rozhodnutí, kterým investice do bydlení rozhodně je, využijte úplnou novinku, kterou je návštěva několika ukázkových domů i s rodinami, které v nich bydlí. Můžete se jich tak zeptat na vše, co vás zajímá, i na reference, jak se jim v těchto stavbách žije. Ukázkové domy naleznete v okolí Plzně.

Co vše se můžete dozvědět?

Návštěva reálných rodin, které už nějaký čas v montovaných domech žijí, je rozhodně hodnotnější než prohlídka ukázkových bydlení na výstavách. Dozvíte se, jak probíhala stavba a kolik rodina skutečně platí za energie.

Vybrat dům můžete i z katalogu

V katalogu firmy Jgroup najdete montované domy ve všech možných cenových kategoriích.


Vybírat můžete na www.jgroup.cz.NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist