Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_11042

Elegantní zavěšení obrazu? Jedno bychom pro vás měli!

Zapomeňte na hřebíky, šrouby i skoby, a obrazy ve své domácnosti či kanceláři rozvěste opravdu elegantně. Prostřednictvím sofistikovaných závěsných systémů!

Věšení obrazu v závislosti na jeho rozměru, váze, ale i pevnosti stěny může být tvrdým oříškem. Naštěstí existuje systém, s nímž neohrozíte sebe ani obraz. A stěnu už vůbec ne.

Praktické a elegantní řešení

Praktické řešení představují sofistikované závěsné systémy na obrazy renomovaných firem ARTITEQ a STAS, které jsou k dostání na e-shopu umenisveta.cz. Místo na skoby či šrouby navrtané do zdi, obrazy rozvěsíte prostřednictvím elegantních lišt a lanek. Výsledek je elegantní a maximálně variabilní. Respektive může být.

Závěsné systémy do domácností

V nabídce najdete několik závěsných systémů, které se od sebe liší především svým maximálním zatížením. Domácnostem a kancelářím, jejichž uživatelé by si na stěnu rádi pověsili obraz se zatížením nepřevyšujícím 20 kg / m, lze doporučit tvz. CLICK RAIL systém. Pro těžší a objemnější obrazy se zatížením do 50 kg / m je vhodnější CLICK PRO systém. Oba tyto systémy se navíc mohou stát „neviditelnými“. Zvolíte-li „přetíratelný“ povrch lišty a natřete-li je barvou stěny, tak s ní jednoduše splynou. Svůj obraz či obrazy si však můžete upevnit i na strop. Pokud zvolíte tzv. TOP RAIL systém se zatížením do 20 kg/m.

Závěsné systémy do galerií

Pro galerie a výstavní síně, v nichž se umělecká díla často vyměňují, je vhodný systém CLASSIC RAIL s ověřeným J-profilem umožňujícím jejich snadnou a rychlou výměnu. A jak na zavěšení opravdu těžkých obrazů, s nimiž se setkáváme na hradech a zámcích? Pro ty je přímo určený variabilní závěsný systém CLASSIC PLUS, který odolá i stokilovému uměleckému dílu.

Systémy dekorativní a s osvětlením

V nabídce e-shopu však najdete i dekorativní lišty ECO RAIL s ozdobnými římsami, které se budou skvěle vyjímat na dekorovaných stěnách a stropech. Výrobci však myslí i na osvětlené instalace. Umístění svítidel pod lišty například umožňuje závěsný systém COMBI PRO.

 

Zdroj foto: Umenisveta.cz, Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist