Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_11042

Enerpac: Značka, která vyniká na trhu s hydraulickými válci, čerpadly i lisy

V současné době na trhu s hydraulikou působí spousta společností, ovšem ne všechny jsou spolehlivé a dokážou nabídnout vskutku kvalitní a precizní produkty. Pokud hledáte značku, která vás uspokojí po všech stránkách, tedy i portfoliem, cenami a službami, není nic jednoduššího než vsadit na Enerpac. Co všechno se pod daným brandem prodává? A k čemu jednotlivé komponenty slouží?

Hydraulické válce

Jako první se nabízí hydraulické válce, u nichž si můžete vybrat z několika různých modifikací. Záleží na vašich požadavcích. Hydraulické válce nacházejí uplatnění v takřka každé průmyslové oblasti, neboť slouží pro zvedání, tlačení, držení, tažení i ohýbání. Sáhnout můžete po válcích víceúčelových, hliníkových, dutých, s dlouhým zdvihem, s nízkou stavební výškou a podobně.

Hydraulická čerpadla

Dalším velice žádaným sortimentem jsou hydraulická čerpadla, která můžete znát i pod názvem hydraulické agregátory či pumpy. Enerpac vás nadchne tím, že nabízí tuto součástku ve více než 1 000 verzích, takže určitě najdete i řešení vhodné právě pro vás. Sáhnout můžete po čerpadle ručním, elektrickém, vzduchovém, bateriovém i benzinovém.

 

Hydraulické lisy

V širokém sortimentu nechybí ani hydraulické lisy, u nichž jsou významnými parametry výkon a velikost. Vyznačují se pevnými rámy s dlouhou životností, takže se nemusíte obávat toho, že by se vám hydraulický lis po několika měsících používání pokazil.

Pod značkou Enerpac najdete celou řadu další vysokotlaké hydrauliky. Působí na trhu od roku 1910, takže má zkušenosti vskutku pestré a bohaté. Jestliže si nevíte rady s výběrem konkrétní věci, žádný problém, pomůže vám proškolený personál, jenž celému sortimentu rozumí. Určitě najdete společné řešení, aby vám vyhovovalo po všech stránkách.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

AKCE

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist