Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

 

image_8437

Jak na kompletní rekonstrukci interiérů

Rozhodli jste se pro rekonstrukci bytu, nebo domu. Připravili jsme několik tipů, jak na to. Vzhled interiéru bydlení je velmi důležitý pro náš život. Musí ve vás vyvolávat klid a pohodu, abyste se cítili spokojeni.

Než se vrhnete do kompletní rekonstrukce bytu, připravte si celkové řešení všech místností a vše si dobře rozvrhněte. Každá následná změna plánu v průběhu přestavby bude stát čas i peníze navíc.

Rekonstrukce ve starších bytových jednotkách

Týká se to hlavně rekonstrukce bytového jádra, které ještě starší byty mají. V tomto případě musíte navíc počítat s demolicí a následným odvozem odpadu. Vybírejte si společnosti, které mají dostatek zkušeností a zajistí kompletní rekonstrukci včetně dokončovacích prací.

Kuchyň si pořiďte na míru

Důležitým místem v každém bydlení je kuchyně. Několikrát za den tam bude vznikat to nejlepší pro vaše žaludky. Kuchyně na míru může být optimálním řešením, pokud nechcete jen obyčejnou, klasickou. V této části interiéru byste neměli tolik šetřit financemi, a raději si pořídit opravdu kvalitní kousek. Stačí si jen zvolit renomovanou výrobu kuchyňských linek.

Nepodceňujte rekonstrukci koupelny

Dalším nepřehlédnutelným interiérem je koupelna. Musí být moderní, jednoduchá a s čistými liniemi. Nesnažte se ji moc překombinovat. Raději se poraďte s odborníky, kteří vám s rekonstrukcí koupelny rádi pomohou, aby odpovídala aktuálním trendům.

Vybírejte kvalitní společnost

Na rekonstrukci zvolte firmu, která se vám o vše postará od A do Z. Není dobré rozdělovat práci mezi více firem, je pak obtížnější sladění celého procesu i uplatnění případné reklamace. Když zvolíte správnou společnost s dobrými referencemi, odpadnou vám zbytečné starosti a budete se moci soustředit pouze na dokonalý výsledek.

Pokud jste z okolí Ostravy, Havířova a Frýdku-Místku, doporučujeme místní společnost MATTES plus s.r.o., která zajišťuje rekonstrukce interiérů na klíč.

Kvalitní práci provádí už od roku 1999 a za tu dobu její zruční pracovníci zrealizovali přes 1 000 kuchyňských linek a 1 000 rekonstrukcí koupelen a bytových jader.

 


Více informací naleznete na www.famattes.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

AKCE

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist