Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_11042

Jak se pozná dobrý realitní makléř?

Při rozhodnutí prodat svou nemovitost se nevyhnete otázce, zda to zkusit na vlastní pěst nebo využít služby realitních kanceláří. Vyplatí se spolehnout na odborníky, kteří mají zkušenosti v oboru a ušetří nám mnoho starostí i času.

Realitní trh není pro každého

Za své peníze chceme vždy ty nejlepší služby a to samé platí i v případě výběru realitní kanceláře a makléře. Jak ale poznat, že makléř je opravdu dobrý a zajistí bezproblémový prodej naší nemovitosti? Často nemáme možnost osobně se sejít, třeba když pracujete v hlavním městě a byt prodáváte v Brně. Je samozřejmě nemožné jezdit tam a zpět, a proto si budete vybírat realitní kancelář v Brně, už jen proto, že zná místní poměry i lokality a bude moci lépe informovat potenciální zájemce o všem, co je bude zajímat. Stejná situace ale může nastat kdekoli v republice, když se vaše nemovitost k prodeji nachází v jiném okrese či kraji, než se aktuálně nacházíte vy. Nemůžete denně dojíždět na schůzky a ověřovat si, zda makléř plní své povinnosti dobře, a že prodej domu nebo bytu běží tak, jak má. Jistotu, že váš realitní makléř je profesionál se zkušenostmi v oboru získáte především z referencí nebo si můžete nechat některého doporučit.

Umí poradit

Během vaší spolupráce by měl makléř zajistit fotografie a texty pro inzerci, postarat se o komunikaci se zájemci, zorganizovat prohlídky nemovitosti i v případě, že nejste přítomni a samozřejmě pomoci sestavit dobře sepsanou smlouvu, případně zajistit úschovu peněz v advokátní úschově. Pokud se nemůžete rozhodnout, vyberte si spolehlivou realitní kancelář s dobrým jménem a dlouholetým působením na trhu s nemovitostmi, kde máte jistotu profesionálního přístupu makléřů a bezpečného prodeje své nemovitosti.

Najít si čas pro výběr dobré a spolehlivé realitní kanceláře se zkušenými makléři se vám mnohonásobně vrátí. Vyhnete se problémům i zbytečným rizikům a máte jistotu, že prodej vaší nemovitosti proběhne bez problémů.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

AKCE

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist