Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8437

Jak si zajistit přepravu nadrozměrných zásilek?

Přeprava velkých zásilek je vždy problémem. A týká se to nejen firem, které tento problém běžně řeší v rámci svého provozu, ale i fyzických osob, pokud například stěhují větší množství nábytku, stavební materiály apod. Pro tyto účely se nehodí běžná vozidla. Jak tedy potíže vyřešit?

Potřebujete dopravit stroj na stavbu? Není problém

V tuzemsku existují společnosti, jejichž hlavní činností je přeprava nadrozměrných nákladů, potažmo přeprava těžkých zásilek. Jedná se kupříkladu o předměty, které v celkové hmotnosti dosahují i několika desítek tun. V běžném vozidle byste takovouto hmotnost neměli šanci na jeden zátah převézt. I tehdy, bylo-li by možné jet několikrát, vzalo by vám to spoustu času, energie a zvýšily by se i celkové náklady. Nadměrná přeprava je efektivnější, pakliže se provádí naráz, kdy stačí jedna cesta do cílové destinace.

Důležitou roli hraje kvalita vozového parku a zkušenost řidičů

Přeprava nadrozměrných zásilek a nákladů je bezpečná pouze tehdy, má-li vámi objednaná společnost dostatečně kvalitní vozový park. Znamená to především výkonné tahače s potřebnou délkou návěsů, na něž lze velké náklady bez větších potíží umístit.

Leckdy má přeprava těžkých nákladů délku kolem 20 metrů. To samozřejmě přináší i nutnost zvýšené opatrnosti během převozu po komunikacích. Proto je nutné si vybrat takovou firmu, jež kromě potřebného vozového parku disponuje i maximálně zkušenými a zručnými řidiči, kteří tuto formu dopravy neabsolvují poprvé.

Jednou z mála firem v České republice, jejichž hlavní náplní je nadrozměrná doprava, respektive nadrozměrná přeprava, je společnost Easy Logistics, s.r.o. Má zkušenosti například s převozem různých stavebních strojů a techniky, konstrukcí, jež jsou určené na stavby apod. Disponuje kvalitním vozovým parkem a zkušenými řidiči, na které se dá spolehnout.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist