Připravujeme

Obsah:

ÚNOR / BŘEZEN 2020

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2020

A ještě mnohem více...

image_8437

Jak účinně ochránit firemní majetek? Ochranné prvky, které řeší problém

Jako majitelé firmy určitě máte zájem na tom, aby v ní pro zaměstnance panovalo příjemné a útulné prostředí. Je třeba dbát na bezpečnost. Zároveň však požadujete, aby nedocházelo k ničení firemního majetku. Existuje řada způsobů, jak toho docílit.

Kamery a alarmy

V první řadě je vhodné zajistit firemní prostory bezpečnostními prvky, jež zamezí případným vloupáním. Jde zejména o instalaci kamer a alarmů, které patří k nejúčinnějším prvkům. Zvláště tehdy, jsou-li přímo napojené na bezpečnostní složky.

Zajištění bezpečnosti uvnitř firmy

Pokud jde o moment, kdy chcete chránit přímo majetek uvnitř provozovny, dají se použít různé drobné prvky, které jsou velmi efektivní. Příkladem budiž ochrana stěn, kdy na ně použijete speciální pásy. Díky nim pak nedochází k poškrábání a jinému poškození zdí například ve chvíli, kdy do nich zaměstnanci vráží vozíky apod. Ochrana zdí se dá instalovat velmi snadno a je mimořádně efektivní.

Bezpečnostní prvky do garáží

Ochranné profily či třeba vymezovací sloupky jsou praktické také v místech parkování automobilů. Často se stává, že prostory firemní garáže dostávají pořádně zabrat v důsledku toho, že zaměstnanci nepříliš pozorně parkují svá vozidla. Ochranné zábrany a pásy mohou přispět k větší bezpečnosti a rovněž minimalizují riziko poškození firemního majetku.

Výše uvedené i mnohé další prvky posilují nejen ochranu majetku před poškozením, ale zároveň také chrání vaše zaměstnance před případným zraněním. A to je v konečném důsledku výhodné i pro samotnou firmu, protože se snižuje počet nemocenských.

Fyzická ochrana majetku

K ochraně firemního majetku lze v neposlední řadě najmout také profesionální hlídací službu. Zajistí například to, aby nikdo z objektu firmy nemohl svévolně vynášet a krást majetek. Stejně tak ochranka zabrání ve vstupu nepovolaných osob.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist