Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8437

Jak vám fotopasti mohou pomoci ochránit majetek?

Ochrana majetku je již od nepaměti součástí denního života. Když denně jezdíme za prací a opouštíme své domovy, vždy je nám lépe, když je náš majetek pod dohledem. K ochraně majetku přispívá kvalitní plot, dveře, okna, ale také sledovací zařízení, které přistihne zloděje při činu.

Pro ochranu majetku jednotlivci, firmy i obce většinou používají kamerové systémy. Ty jsou však zbytečně drahé, pro zloděje mnohdy dobře viditelné a jejich funkčnost je závislá na přívodu elektřiny. V posledních letech jsou proto k ochraně majetku čím dál oblíbenější fotopasti.

fotopast

Výhody fotopastí

Foto-past je malé zařízení, které nepotřebuje přívod elektřiny, je mobilní a velmi dobře maskovatelné. Fotopast je možné jednoduše instalovat na určené místo a když bude potřeba, snadno ji přemístíte jinam. Nespornou výhodou je také fakt, že fotopast je mnohem levnější než kamerový systém.

Fotopast je možné instalovat například na strom, za keř, nebo do stavebních otvorů. Tím docílíte toho, že získáte kvalitní snímek zloděje, aniž by si čehokoliv všiml. Fotopasti s GSM vám navíc umožní okamžitě zaslat pořízený snímek na mobilní telefon nebo e-mail. Do fotopasti jednoduše vložíte SIM kartu a jakmile je zaznamenán pohyb a pořízen snímek, pomocí této SIM karty dojde k jeho odeslání. Velkou výhodou je v tomto případě možnost okamžité

fotopast

Na co si dát při výběru fotopastí pozor?

Mezi nezvané hosty ale nemusí patřit pouze lidé. Prostřednictvím fotopasti můžete také zjistit, která zvěř chodí na vaši úrodu atd. Při výběru kvalitní fotopasti je důležité určit si, k jakému účelu má sloužit. Na trhu dnes najdete mnoho modelů a značek fotopastí, a to jak pro sledování zvěře, tak pro ochranu majetku. V obou případech je však důležitá kvalita, a proto doporučujeme pořizovat fotopasti u kvalitních prodejcům a raději se vyhnout inzertním serverům. Kvalitní fotopasti zakoupíte například v obchodě Výcvikové obojky v Koněvově ulici v Praze 3.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist