Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

 

image_8437

Jak vybrat tu pravou střechu?

Plánujete stavět nový barák, nebo chystáte rekonstrukci stávající střechy? Pak se vám bude hodit pár rad, jak vybrat tu správnou pro váš dům. Její výběr rozhodně nenechejte náhodě a pořádně zvažte, jaké je nejoptimálnější řešení. Přinášíme pár dobrých rad, jak vybrat tu nejlepší střechu a od koho si ji nechat zrealizovat. Ať už stavíte střechu v Praze, nebo kdekoliv po České republice.

Větší investice do střechy se vám vrátí

Do střechy se vyplatí investovat více peněz a rozhodně na ní nešetřete. Větší peníze utracené za střechu se časem mnohonásobně vrátí. Nízké pořizovací náklady v rámci výstavby, nebo rekonstrukce neznamenají automaticky, že v konečném výsledku opravdu ušetříte.

Vybírejte pouze kvalitní materiály

Co se týče výběru krytiny, doporučujeme přírodní materiály, které zaručují vysokou trvanlivost, pevnostní odolnost vůči nepříznivým vlivům a také optimální prodyšnost. Tyto materiály mají navíc dlouhé záruky životnosti.

Poraďte se s odborníky

Ohledně výběru nové, nebo případně rekonstrukce střechy staré, se vždy poraďte s odborníky. Nastiňte přesnou představu o její funkci a využití do sebemenších detailů, aby vám mohli poradit, jakou zvolit nejoptimálnější. Vyhnete se tak případným nedorozuměním. I v tomto případě platí, že dvakrát měř a jednou řež.

Profesionálové pro vaši střechu

Jedním z profesionálů na kompletní řešení střech je firma Střechy Novák, která působí na trhu už od roku 2000. Má spousty dobrých referencí a realizuje ročně přes 300 nových střech.  

Nabízí komplexní řešení stavby střechy na klíč. Od poradenství, konstrukčních řešení, zajištění řemeslných prací, až po dodání veškerých stavebních materiálů od těch nejlepších výrobců střešní krytiny, střešních oken a izolace za velmi dobré ceny.

Společnost Střechy Novák nezajišťuje jen klasické střechy pro váš dům, ale specializuje se i na nástavbové střechy pro činžáky a paneláky, kde tímto způsobem pak vznikají luxusní podkrovní byty.

Pro dokonalé zastřešení vašeho domu, nebo opravy střechy se obraťte na www.strechy-novak.cz.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

AKCE

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist