Připravujeme

Obsah:

ÚNOR / BŘEZEN 2020

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2020

A ještě mnohem více...

image_8437

Jak zařídit dětský pokoj?

Při zařizování dětského pokoje bychom měli mít na zřeteli několik pravidel, která je správné respektovat. Kromě vhodného barevného ladění věnujeme pozornost též bezpečnosti, množství úložného prostoru, respektování klidových a hracích zón. Čím pokoj vybavit?

Dětská postel je základ

Při výběru dětské postele je třeba brát v potaz věk dítěte. Miminka se neobejdou bez klasické dětské postýlky, pro větší děti kolem 2 let už řešíme přechodovou postel, z níž během spánku nespadnou. Trendy jsou tzv. domečkové postele, jež mají vzdušnou konstrukci ve tvaru domu. Tato dětská postel jednoduchého skandinávského stylu je vyráběna s ohledem na veškeré bezpečnostní normy EU. Další druhy postelí jsou vybaveny úložným prostorem, což oceníme zejména u velmi malých pokojíčků. Stejný problém s prostorem řeší patrové či vyvýšené postele. Medvědí službu rovněž prokáží multifunkční postele, jejichž součástí je psací stůl, regál či šatní skříň.

Kam s hračkami?

Dětský pokoj bez hraček si nelze představit. Kam je umístit, aby pokojíček vypadal uklizeně a současně k nim měly děti dobrý přístup? Ideálním řešením jsou látkové nebo dřevěné truhly na hračky. Tento druh nábytku splňuje hned dvě funkce. Kromě uložení hraček ho lze využít i jako místo na sezení. Většina truhel má totiž pohodlné polstrované víko. Hračky naleznou své místo též ve variabilních policových regálech či poličkách originálních tvarů v podobě mráčků nebo stromů.

Čím pokoj zútulníte?

Jakmile je pokojíček vybaven praktickými částmi nábytku, což jsou postel, psací stůl, šatní skříň a úložné prostory, je třeba se postarat o to, aby se v něm jeho malý obyvatel cítil dobře. Proto si dejte záležet na výběru vhodných textilních dekorací, k nimž patří závěsy, deky a přehozy, koberce, povlečení. Pokoj laďte spíše v pastelových barvách působících uklidňujícím dojmem.

Zdroj foto: Babynabytek.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

AKCE

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist