Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8437

Jaká garážová vrata vybrat? Každá varianta má pro i proti

Vybrat cokoliv, co se domácnosti týče, bývá mnohdy nadlidský výkon. Široký sortiment, který současný trh nabízí, práci vůbec neusnadňuje, ba naopak. Pokud jste se rozhodli, že vyměníte garážová vrata za moderní alternativu, postaví se před vás otázka, jaký druh garážových dveří zvolit. Rolovací, nebo sekční?

I když si říkáte, že garážová vrata nemusí splňovat tak přísné podmínky jako například vstupní dveře, potom jste na omylu. Stále více nevítaných hostů míří do nemovitostí právě skrze garáže, protože většinou bývají garážová vrata nejslabším článkem objektu. Zároveň vám nové řešení poskytne lepší tepelněizolační vlastnosti a komfortnější ovládání.

Sekční garážová vrata

Obrovské popularitě se momentálně těší sekční garážová vrata, která se vyznačují zejména perfektními tepelněizolačními vlastnostmi. Základním principem je kolejnicový systém, po němž jednotlivé sekce zajíždějí pod strop garáže, a tím pádem garážová vrata nezabírají žádný prostor ani uvnitř, ani zvenčí. Ovládat se mohou buď mechanicky, nebo na dálku, což je mnohem pohodlnější. Představte si, že přijedete v zimě z práce, stačí zmáčknout tlačítko, otevře se vám garáž a vy vystoupíte rovnou do tepla.

Rolovací garážová vrata

Podobně fungují i rolovací garážová vrata, ovšem u nich se jednotlivé lamely zasouvají do hliníkové schránky umístěné nad stavebním otvorem. Rolovací verze také splňuje vysoké požadavky na tepelnou izolaci a uplatnění nachází především v garážích, kde není z jakéhokoliv důvodu možné zasouvat sekce pod strop.

Posuvné a křídlové brány

Jestliže chcete rovnou změnit i bránu u svého plotu, žádný problém. Zalíbí se vám posuvné brány, které představují vskutku moderní řešení, a to nejen u rodinných domů, ale i firemních sídel a průmyslových areálů. Za zmínku stojí také křídlové brány, u nichž je však vyžadován dostatečný prostor pro jejich otevření.

A na koho se obrátit?

Ideální je objednat si všechno pod jednou střechou, tedy od jedné firmy. Rovnou vyměňte i venkovní rolety. Stínící techniku i garážová vrata a brány vám zrealizuje společnost Pavel Bubík – Garážová vrata a rolety. V širokém sortimentu najdete venkovní žaluzie, markýzy na terasu, vchodové dveře i průmyslová vrata.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz  www.menhouse.cz  www.luxuryhouse.cz  www.househouse.cz 

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.hotelhouse.cz

 www.kidshouse.cz www.bookhouse.cz www.nicemagazine.cz www.golfmagazine.cz  

  www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz  www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz  

TOPlist