Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

 

image_8437

Jaké obálky jsou nejlepší

Na trhu naleznete nepřeberné množství druhů obálek. Už dávno jsou pryč doby, kdy naše asistentky ve firmách měly jen velmi omezený výběr. Většinou se rozhodovaly pouze podle velikosti zásilky. Naštěstí dnes seženete obálku snad úplně na všechno, co si jen dokážete představit. Existují dokonce firmy, jež si objednávají luxusní obálky na míru, jimiž pak okouzlí snad každého zákazníka, kterému taková obálka přijde. Používají se zejména pro rozesílání pozvánek na výjimečné akce. Materiály, ze kterých se takové obálky vyrábějí, jsou vždy finančně náročné, aby zdůraznily prestižnost pozvání.

Ale zpět do našich domovů a kanceláří. Tady přeci jen upotřebíte úplně jiné druhy obálek. Asi nejpoužívanější na našem trhu v České republice jsou ty klasické na dopisy, ale hned v těsném závěsu za nimi jsou kartonové a bublinkové obálky. Jaká se na co konkrétního používá a která z nich je lepší, na to se podíváme v následujících řádcích.

Bublinkové obálky

Obálky takzvané bublinkové jsou opatřeny z vnitřní strany bublinkovou fólií, která plní funkci ochrany předmětů do ní vložených před úderem nebo nárazem. Na povrchu, tedy z vnější strany, je obálka opatřena pevným kvalitním papírem. Velkou výhodou této obálky je nízká hmotnost, díky použitým materiálům. Používání bublinkových obálek tak snižuje i náklady na poštovné. Co se týká jejich uzavírání, klopa je opatřena oboustrannou lepicí páskou, díky níž se obálka snadno zalepí a je připravena na bezpečnou přepravu doručovaných předmětů.

Kartonové obálky

Pevné kartonové obálky se samolepicím uzávěrem jsou druhou nejpoužívanější variantou obálek v administrativě. Mají pevnou „konstrukci“ v rámci použitých materiálů a disponují variabilní výškou až do 7 cm. Po zalepení obálky ji už nelze rozlepit, aniž by to bylo poznat. Proto jsou vhodné i na zasílání cenných předmětů a důležitých dokumentů.

A jaká obálka je tedy nejlepší? To nelze takto jednoduše posoudit, vždy záleží na tom, co zrovna potřebujete poslat. Celou přehlídku druhů obálek naleznete na www.obalykredo.cz.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

AKCE

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist