Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8437

Každý pokoj nemusí být bílý

Už se vám okoukaly ty sněhobílé stěny všude kolem vás? Chtělo by to trochu života? Vyberte si tapetu. Tapetování je jednoduché, je to zábava, rychle to přibývá a váš interiér se mění k nepoznání. Vyberete-li si vliesové tapety, je lepení hotové raz dva. Lepidlo stačí rozetřít na zeď, na kterou budete tapetu lepit, a potom přiložit pás suché tapety. Tapetovat můžete stěnu, celou místnost nebo v případě fototapet obraz. Obrazové tapety se hodí do každého pokoje. Nejčastěji se aplikují v obývacích pokojích, ale skvěle se hodí i do chodby k zamaskování dveří, které se nepoužívají, nebo na stěnu jídelny, kde není žádné okno.

Použijte speciální tapety

Některé fototapety se vyrábí také v 3D provedení, mají tedy trojrozměrný efekt. Ty se hodí především do dětských pokojů, vaše děti si tak budou připadat jako v Disney hradu nebo na závodní dráze po boku oblíbeného hrdiny Bleska McQueena. Vyberete-li si odolnější materiál, můžete tapety použít bez obav i v kuchyni místo obkladů za linkou. Některé jsou vhodné pro renovaci nábytku, staré ledničky apod. Stačí si jen dobře vybrat.

Podle čeho vybírat

Při výběru tapety věnujte pozornost také materiálu. Tapety se sice stále vyrábí z papíru, existuje však celá řada dalších materiálů, které mají skvělé vlastnosti. Můžete vybírat vliesové tapety s dlouhou životností, odolnější vinylové nebo některé ze speciálních tapet určených k renovaci nábytku, ledniček apod. To však zdaleka není vše, tapety můžete kombinovat také s dekorativními samolepkami nebo použít samolepky samotné. K dostání jsou černé i barevné varianty. Vybírat můžete z mnoha různých tvarů i velikostí. Pomocí samolepicích dekorací můžete originálně ozdobit vypínače na zdi, zamaskovat nedokonalosti nebo vašim dětem v pokojíčku vytvořit skutečný ráj, kde po zdech krouží barevné vláčky, letadla nebo tančí víly a zvířátka. Neváhejte a nakupujte i vy kouzelné tapety v internetovém obchodu Tapeta-dekorace.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist