Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

 

image_8437

Kde bydlí slavní sportovci po ukončení aktivní kariéry

Během svých aktivních sportovních let jsou slavných a vrcholových sportovců plné články. Debatuje se o jejich formě, úspěších a nemálo zvědavců zabrouzdá i do jejich soukromého života. Jakmile se však pověsí svou dosavadní práci na hřebík a rozhodnout se jít jinou, nežli ryze sportovní cestou, většinou se ztratí i z povědomí novinářů. Jsou ovšem i tací, kteří jsou lapačem na titulních stránkách časopisů i nyní, několik let po dobách své největší slávy.

Věčně obletovaný David


David Beckham: Zdroj: wikipedia.org

Řeč je o nesmrtelném fotbalistovi Davidovu Beckhamovi. Na přelomu tisíciletí se tento rodák z anglického Leytonstone řadil mezi nejkvalitnější a taktéž nejlépe placené fotbalové hráče. Během svých sportovních angažmá procestoval bezmála celý svět a se svou početnou rodinou musel velmi často střídat domov. Není se tedy čemu divit, že své nabyté jmění investoval do mnoha královských nemovitostí, aby se kdekoliv na světě cítil on i jeho nejbližší jako doma. Bývalý anglický záložník a držitel Řádu britského impéria se spolu s manželkou Victorií investic do rozlehlých paláců skutečně nebojí.

Britská impéria Beckhamových

David Beckham patří, co do vlastnictví luxusních domů, mezi skutečné gurmány. Jeden z prvních klenotů, který si Beckhamovi pořídili za 2,5 milionů liber těsně po svatbě v roce 1999, byste našli v britském Sawbridgeworthu. V témže roce Beckham dokázal s Manchesterem United vyhrát Ligu mistrů UEFA, která mimochodem i letos slibuje jak na televizních obrazovkách, tak na stránkách bet365, velmi napínavé chvíle. Co se týče Beckinhamského paláce, jak se lahůdce na pozemku o rozloze 17 akrů přezdívá, ten disponuje mnoha obrovskými ložnicemi či nahrávacím studiem. Nepřekvapí vás ani soukromé fotbalové hřiště či vlastní kaple.

Koncem minulého roku přibyl na seznam domů Bechamových další parádní kousek. Jedná se o nejdražší venkovské sídlo, které je vůbec v Anglii k mání. I když jsou oba stále pracovně velmi vytížení, vypadá to, že se na stará kolena chystají vrátit do rodné země. The Abbotswood Estate, jak se palác jmenuje, byl postaven roku 1865 a vypadá jako z pohádky. Romantická budova s luxusním zařízením je olemována zahradou o velikosti 4 km2 s historickými sochami, vinicemi, stodolou a zurčící malou říčkou. To je skutečný ráj na zemi.

Zaoceánská chlouba

Už to budou dva roky, co se do výčtu nemovitostí žijící fotbalové legendy dostal naprostý skvost, co se bytového designu týče. Díky tomu, že se Beckham rozhodl investovat solidní balík fotbalového klubu z Miami a vytesat z něj jeden z nejlepších týmu v Severní Americe, musel si na Floridě pořídit i útulný domeček. Slavný manželský pár fascinovala extravagantní budova, ve které byla ve věku pouhých 50 let zastřelena módní ikona, tehdejší majitel, Gianni Versace. Dlouhou dobu leželo Versaceho království na prodejním pultě. Až Beckhamovi sáhli hodně hluboko do kapsy a za stavbu Casa Casuarina vyplatili v přepočtu enormních 1,2 miliardy korun. Z opraveného interiéru v neorenesančním stylu čiší maximální přepych a luxus. Proslulá vila disponuje těmi nejmodernějšími přístroji, samozřejmostí je prostorná tělocvična, posilovna i sauna a herna. Naprosto dechberoucím je však 20 metrů dlouhý mozaikový bazén vykládaný čtyřiadvacetikarátovým zlatem.


Miami, Casa Casuariana: Zdroj: wikipedia.org

Je vám, doufám, jasné, že toto je jen zlomek všech domů a rezidencí, které úspěšná rodina vlastní. Za zmínku ještě rozhodně stojí stylově-italská vila v Beverly Hills v sousedství Toma Cruise či sympatické stavení v Madridu, které si David pořídil v dobách, kdy čaroval v dresu Realu Madrid.

Zdroj: wikipedia.org

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

AKCE

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist