Připravujeme

Obsah:

ÚNOR / BŘEZEN 2020

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2020

A ještě mnohem více...

image_8437

Kompletní rekonstrukce vašeho bydlení není jen tak

Každý, kdo se někdy pouštěl do jakékoliv rekonstrukce, dá jistě za pravdu, že se vůbec nejedná o jednoduchou záležitost. Než se do něčeho takového pustíte i u vás doma, zvažte, zda by nebylo lepší zavolat na práci profesionály.

Nepřeceňujte své síly

Drobné opravy si v domácnosti zvládne většinou udělat každý sám. Jakmile však jde o náročnější práci, jako je například rekonstrukce koupelny, bude ruka odborníka nezbytná. Tento počin s sebou totiž nese různá úskalí, která si takový domácí kutil kolikrát ani neuvědomuje. Ve snaze ušetřit peníze za řemeslníky, když si rekonstrukci provede svépomocí, tak může nadělat více škody než užitku a celý proces se pak prodraží o to více. 
 
Složitější situace nastává v případě, kdy se řeší rekonstrukce bytového jádra. Jednak zde pracujete s mnohem menším prostorem, než tomu bývá u koupelen v rodinných domech, ale také je nezbytné brát ohled na již předem stanovené dispozice bytu, včetně umístění vodovodních trubek i odpadů. Je třeba si uvědomit fakt, že rekonstrukce není pouze o tom, jakou vanu si vyberete nebo jaká barva kachliček bude nejlepší, ale jedná se o značně komplikovanější proces.

Raději vsaďte na odborníky

Další velice nebezpečnou místností pro rekonstrukci je bezpochyby kuchyně. Zde se totiž ve většině případů kromě vody a elektřiny potýkáte ještě se zavedeným plynem. Toužíte-li po změně nebo je vaše staré vybavení už značně opotřebované, opět se vyvarujte snaze ušetřit. V dnešní době už kuchyně na míru od profesionála není nic nedosažitelného.
 
 
Jak již bylo zmiňováno, rekonstrukce bytu si vyžaduje zkušené ruce řemeslníka. Přesně tohle nabízí společnost FaMattes, která se na trhu pohybuje už od roku 1999. Dlouholetá zkušenost se tak pojí s použitím moderních designových prvků a může vaše bydlení proměnit k nepoznání. Jestliže je váš problém kompletní rekonstrukce bytu v Moravskoslezském kraji, vsaďte právě na tuto firmu.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

AKCE

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist