Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8437

Krásná koupelna

Také jste si všimli, že v koupelně v poslední době trávíte nejvíce času? Ano, je to tak. Odborníci to potvrzují. Proto se stala koupelna jednou z nejvíce řešených místností v našich domácnostech.

Dnešní architekti dobře vědí, že chytře a vkusně udělaná koupelna si dobře rozumí i s toaletou v jedné místnosti. Co dříve vypadalo jako prohřešek proti dobrým mravům, lze dnes díky novým technologiím bez problémů propojit. Nepodcenit a nezanedbat žádnou maličkost se při zařizování koupelny opravdu vyplatí. Vznikne tak dokonale funkční místnost, která se doslova může stát jakýmsi srdcem domácnosti, ve kterém trávíme svůj čas.

K princeznám se nečichá aneb co umí WC terminál

Leadrem koupelnových technologií na našem trhu je firma TECE Česká republika. Spojením týmu špičkových architektů s vývojáři z oblasti sanity se zrodil projekt WC terminálu.

Ten představuje skleněný panel za toaletní mísou, ve kterém jsou ukryty mechanismy splachování i odsávání vzduchu přímo z místa činu. Koncepčně je vše řešeno tak, že se jeden může sprchovat a druhý si ulevovat, aniž by se navzájem rušili, a to vše v jedné místnosti. Veškeré nelibé vůně jsou včas odsáty a všechny princezny už budou jen a jen vonět.

Panel je bezdotykový nebo mechanicky ovladatelný s krásnými designovými tlačítky. Pokud zvolíte závěsnou toaletu, získáte v kombinaci s WC terminálem perfektní řešení pro moderní koupelnu. Úspora splachování a důraz na ekologii jsou pro TECE výrobky samozřejmostí.

Sprchovací toaleta

Nene, bidet není cizí sprosté slovo. Bidet je důležitější než ten nejjemnější toaletní papír. Propojení WC se sprchou je standardem zejména v asijských zemích, u nás novinkou na trhu. Sprchovací toaleta TECElux je navržena jako ideální pomocník pro intimní hygienu a neměla by chybět v žádné moderní koupelně. S předvolenou teplotou vody se vaše očista změní doslova v radost.

Odborník na slovo vzatý, Aleš Daniel, ředitel TECE, říká:

„Koupelny v současnosti začínají být důležitější než obývací pokoj. Odehrává se zde většina času, kterou trávíme doma. Přidaná hodnota našich produktů je nadčasový design a komfort. Užitek z odsávání pachů nebo souprava pro vhazování hygienických tablet kopíruje požadavky moderních domácností“.

 

Snadný úklid

Další devizou závěsných toalet je jednodušší a tím pádem hygieničtější úklid. Nic nemusíte otevírat a k ničemu se shýbat. V případě oprav je skleněný panel terminálu snadno vyjímatelný a vše je v něm přehledně uspořádáno.

www.tece.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

TOPlist