Připravujeme

Obsah:

ÚNOR / BŘEZEN 2020

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2020

A ještě mnohem více...

image_8437

Kusový koberec jako doplněk do interiéru

Kusové koberce jsou skvělým bytovým doplňkem, neboť v interiéru dokážou navodit tu správnou atmosféru, zútulnit ho, podtrhnout styl i barevnost. Jak ale vybrat do interiéru ten pravý? A co je v letošním roce trendy?

Důležitý je povrch koberce

Při výběru koberce je potřeba si uvědomit, že na něj budete šlapat. Tudíž kromě samotného vzhledu se zaměřte také na odolnost, měkkost, hřejivost a jeho strukturu. Když se na všechny tyto důležité body zaměříte, vyberete si do interiéru nejen koberec krásný, ale i takový, který bude pro bosé nohy příjemný.

Vzhled koberce aneb jaké jsou trendy v roce 2019

Pokud máte rádi trendy, letos vedou geometrické tvary, které působí na kusovce v interiéru opravdu zajímavě a navíc jsou nadčasové, takže se nemusíte další rok trápit výměnou. Pokud rádi sázíte na jistotu, doporučujeme sáhnout po koberci v zemitém tónu. Díky jeho univerzálnosti ho zkombinujete s každým stylem a neokouká se ani za pár let.

Letos vedou také velké kusovky, které jsou téměř přes celou místnost. Při zkombinování s podlahou (např. ze dřeva) bude interiér působit mnohem útulněji a příjemněji.

Vsaďte na trendy barvu

Oblíbené jsou také koberce v trendy barvách. Společnost Pantone pro letošní rok vyhlásila pozitivní barvu Living Coral - zářivý odstín mořských korálů, který vypadá v interiéru neskutečně. Kromě Pantone jsou tady ale i další společnosti a značky:

  • Akzo Nobel - je druhá významná společnost, která pro rok 2019 vybrala neutrální teplý a hřejivý odstíny Spiced honey. Ten může na první pohled působit nudně, ale v kombinaci s dalšími barvami vám ukáže svou krásu.

  • PPG - je značka, která se letos inspirovala v přírodě a vybrala Night watch neboli tmavě zelený odstín.

  • Sherwin-Williams - zvolila pro letošek caver clay - teplá terakotová barva, která funguje jako “chameleon. Podle toho, s čím ji zkombinujete, tak bude působit.

Pokud si nechcete koberec objednávat online, doporučujeme navštívit Amadeo podlahové studio - koberce Plzeň, kde si můžete různé odstíny i materiály prohlédnout osobně a případně se i poradit, co bude do vašeho interiéru nejlepší.

Koberec a životní prostředí?

Patříte-li k lidem, kterým záleží na životním prostředí a chcete mít ve svém bydlení jen věci, u kterých víte, kde byly vyrobené a odkud pochází, pak doporučujeme sáhnout po ekologických variantách. To vám nabídnou ručně tkané koberce z přírodních materiálů.

Za informace poskytnuté k článku děkujeme firmě Amadeo podlahové studio Plzeň, která na svém webu nabízí rozsáhlou nabídku kusových i metrážových koberců.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

AKCE

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist