Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

 

image_8437

Lešení a bednění pro každou stavbu

Rekonstrukce domu, stavba chaty nebo zateplení či nová fasáda se bude provádět prakticky sama, pokud si zvolíte to nejlepší lešení a bednění. Tyhle pomocníky uvítá každý stavař. Pokud si vyberete nějaké moderní, kvalitní a funkční, ušetříte tím nejen spoustu času, ale i finančních prostředků.

Bednění a lešení si jednoduše zapůjčte

Pokud zrovna nevlastníte nebo si nechcete zařizovat svoji stavební firmu, lešení a bednění si jednoduše zapůjčte. Koupě kvalitního lešení není zrovna laciná záležitost. Při zápůjčce si navíc můžete vybrat optimální typ pro svoji konkrétní situaci. Ideálně by mělo být lehké, z pevných materiálů, snadno smontovatelné a plně funkční. V rámci stavby lešení jde pak hlavně o bezpečnost, a to jak pracovníků, tak i kolemjdoucích. Pokud se chystáte na prostorově náročné opravy, poohlédněte se po modulovém lešení. V rámci větší flexibilnosti je dobrou volbou mobilní lešení. Dalšími plusovými body pro zápůjčku je to, že vám odpadá starost o povinnou pravidelnou údržbu a kontroly, neboť lešení musí odpovídat evropským normám a mít platné certifikace.  

Stěnové bednění

Nepostradatelným příslušenstvím pro stavbu je stěnové bednění. Jeho využití najdeme při budování základů, opěrných zdí, pilířů, sloupů, jímky nebo šachty. K dispozici je bednění jednostranné i oboustranné, záleží jen na tom, jaké vám bude zrovna více vyhovovat. Lze ho použít i jako stropní bednění.

Mobilní oplocení pro bezpečnost a pořádek

Dobrá stavba se neobejde také bez mobilního oplocení. Je velmi praktické pro svoji funkčnost a jednoduchou instalaci. S jeho pomocí vytyčíte přehledně prostor stavby, čímž zajistíte bezpečnost kolemjdoucích a zabráníte možným krádežím nářadí a materiálů v těchto místech. Pronájem mobilního oplocení je dost často využíván i pro další účely, jako je například přepažení prostor na kulturních a sportovních akcích.

Přechodové a závěsné lávky

Pro přemostění děr a výkopů v rámci staveb jsou řešením přechodové lávky. Ke klasickému lešení je pak k dispozici alternativa v podobě závěsné lávky, která se používá na přepravu osob i materiálu.

Obracejte se na profesionály

Pro zajištění těchto důležitých pomocníků ve stavebnictví se obracejte jen na profesionály. Lídrem na trhu s lešením a bedněním je firma SCASERV a.s., u které si veškeré stavební systémy můžete nejen koupit, ale i zapůjčit. V nabídce naleznete také fasádní lešení či schodišťové věže

 

Více na www.scaserv.cz.

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

AKCE

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist