Doporučujeme

V kinech od 30. září:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_11953

MAKRO chce pomoct probudit českou ekonomiku

Česko se pomalu probouzí k životu, zákazníci se začínají vracet do svých oblíbených podniků a majitelé se snaží se znovu oživit svá podnikání. Společnost MAKRO Cash & Carry ČR se snaží se svými partnery v rámci iniciativy Probuďme ekonomiku ulehčit návrat podniků do běžného provozu. Zároveň vyzývá také veřejnost, aby se zapojila a podpořila své oblíbené podniky.

Dbát na návrat zákazníků do znovuotevřených provozoven je důležitější než kdy dříve. Na sociálních sítích tak 1. června odstartovala výzva #probudmeekonomiku, do které se může zapojit kdokoliv, kdo se chce podílet na znovunastartování svých oblíbených podniků, jako jsou kavárny, restaurace či kadeřnické a kosmetické salóny. Výzvu podpořila řada známých tváří a influncerů v čele s ambasadorem MAKRO Přemkem Forejtem. Sdílením fotografie či videa s?označením navštíveného podniku a hashtagem #probudmeekonomiku mají lidé možnost pro svůj oblíbený podnik vyhrát nákup v?MAKRO či produkty partnerů, a tím tak ukázat, že jim na lokálních podnicích záleží. Lidé prožijí hezké chvíle, během kterých pomohou znovuotevřeným místům, která by bez jejich podpory zanikla. 

Mnoho podniků momentálně bojuje o přežití, proto je v tuto chvíli velmi důležité podniknout kroky, které jim pomohou překonat toto těžké období. Spojili jsme se s našimi partnery, abychom podpořili znovuotevřené podniky a usnadnili obnovení provozu. Uvědomujeme si však, že podpora musí přijít také ze strany zákazníků. Prostřednictvím výzvy na sociálních sítích tak chceme veřejnost vybídnout k návštěvě oblíbených restaurací, kadeřnictví či kaváren. Lidé se tak mohou do pomoci podnikům zapojit společně s námi a našimi partnery,“ komentuje Romana Nýdrle, manažerka komunikace MAKRO.

 

Živnostníci i ti, kteří je chtějí podpořit, naleznou veškeré informace na :

www.makro.cz/probudmeekonomiku.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist