Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

 

image_8437

Moderní a rychlé řešení jsou lité podlahy

Rekonstruujete byt, stavíte dům, nebo plánujte komerční objekt pro vaši firmu? Pak právě pro vás máme skvělý tip na rychlé a moderní řešení podlah. Tím jsou lité, takzvané anhydritové podlahy. Anhydrit se už několik desítek let využívá ve stavebnictví. Má velmi dobré reference a předpovídá se mu úspěšná budoucnost. Firmy ho na stavbách moc rády používají hlavně pro jeho dobré vlastnosti a rychlé zasychání.  

Co je vlastně anhydrit?

Je to unikátní směs ze síranu vápenatého, vody, písku a ještě dalších přísad. Z toho pak vzniká tekutý samonivelační potěr s výbornými vlastnostmi, které jsou ideální právě pro podlahy.

Výhody litých (anhydritových) podlah

Největší výhodou anhydritové podlahy je kvalitní materiál a velmi rychlá realizace, která se dá zvládnout obvykle i do jednoho dne. Plně zatížit ji pak můžete už do čtyř dnů od dokončení prací. Navíc je konečný výsledek vždy hladký, pevný a rovný, a to vše díky použití anhydritového samonivelačního potěru. V konečné fázi je tato podlaha realizována bez výskytu dilatačních spár.

Anhydritová podlaha je také doporučována jako jedna z nejvhodnějších pro podlahové topení, zejména pro svoji příznivou tepelnou vodivost. Tyto podlahy jsou navíc velmi moderní a vzhledově vás zaujmou, protože se vyrábějí v mnoha designech a barevných provedeních.

Snadná realizace litých podlah

Anhydritová podlaha se realizuje formou pokládky v tekutém stavu. Směs se tak rozlije do všech míst, koutů, záhybů a výčnělků. Velmi dobře také obtéká instalované trubky. V rámci instalace nevznikají skoro žádné nečistoty a ani se nevíří prach. Druhý den už můžete po lité podlaze chodit a čtvrtý den ji naplno zatížit. Je odolná, pevná a oproti betonové má o dost menší tloušťku.  

Lité podlahy jsou výhodné i finančně. Sami se přesvědčte na anhydritové podlahy ceník.

S kým realizovat litou podlahu

Pro realizaci lité podlahy se obraťte na profesionála v oboru, firmu Anhypodlahy s.r.o., která používá moderní techniku. Na trhu je od roku 1992. Specializuje se na povrchové úpravy podlah ve sféře bytové i průmyslové výstavby. Hlavní činností společnosti je právě pokládka litých podlah a výroba samonivelačních anhydritových potěrů.


Anhypodlahy s.r.o.


Podrobnosti naleznete na www.anhypodlahy.cz.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

AKCE

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist