Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

 

image_8437

Možnosti řešení interiérových dveří

Pokud se chystáte renovovat byt nebo stavět nový dům, dříve či později budete řešit také interiéry a jejich vybavení. Proto se vám bude hodit několik rad a tipů jak na to.

Co se bydlení týče, každý prostor navíc se počítá. Čím lepší a efektivnější řešení využijeme, tím více prostoru potom máme. Důležitý může být každý metr disponibilního prostoru.

V rámci vybavení interiéru si vše musíte dokonale promyslet ještě předtím, než se pustíte do samotné úpravy. Není od věci si svůj projekt celý rozkreslit a díky tomu nakonec najít optimální řešení navrhovaných místností. Pokud se takovou úpravou zabýváte poprvé a nevíte si se vším rady, rozhodně neuděláte chybu, když se poradíte s odborníky. V současnosti je ve většině specializovaných prodejen řada profesionálů z oboru, kteří mají letité zkušenosti a rádi vám pomohou. Můžete jejich zkušenosti z praxe využít pro svoji dokonalou realizaci.

Interiérové dveře mohou rozšířit dispozice bytu

Na první pohled to nemusí být úplně patrné, ale interiérové dveře mohou být velice nápomocné při rozšíření dispozic bytu. Co se nábytku týče, dveře jsou určujícím faktorem pro možnosti jeho rozmístění. Právě klasické otevírání dveří nám ve většině případů prostor ubírá. Musíte dobře zvážit, na kterou stranu se budou „vyklápět“. Tím můžeme ušetřit kousek místa navíc. Kdybyste sečetli všechen získaný prostor v rámci celého bytu nebo domu, budete překvapeni, kolik ho může být. Ten pak díky modernějšímu řešení dveří můžete využít.

V poslední době jsou oblíbenou variantou posuvné dveře. Nabízejí skutečně moderní a funkční řešení vstupů do místností, které nezabírá skoro žádný prostor, a navíc je velmi praktické. Vytvářejí moderní vzhled interiérů a navozují designově dokonalou atmosféru.

Posuvné dveře jako optimální volba

Posuvné dveře nám trh nabízí ve dvou možných řešeních. První varianta jsou dveře na kolejnicích, které se snadno posouvají. Umísťují se přímo na zeď, ale v podstatě tím zabírají část prostoru jako klasické dveře. Druhá varianta využívá pouzdro pro posuvné dveře. Je to asi nejpoužívanější řešení, oblíbené nejen pro svůj vzhled, ale také jednoduchost a funkčnost. Dveře nám zajíždějí plynule do pouzdra a nenarušují okolní design interiéru.

Využití pouzder pro posuvné dveře

Stavební pouzdra jsou u posuvných dveří tou nejdůležitější součástí. Šetří nám totiž svým řešením spousty místa. Na trhu jsou dvě možnosti, které můžete využít. Ta první je určena pro klasické zdi a druhá možnost se používá do sádrokartonů. Rozdílné jsou ve způsobu realizace i konečném vzhledu.

Mezi nejznámější stavební pouzdra patří značka Eclisse. Je to špička na celosvětovém trhu s posuvnými dveřmi. Navíc společnost nezahálí a stále vyvíjí nové technologie, které ji staví do čela výrobců. Díky tomu i jejich oblíbenost strmě roste každým rokem, a své produkty mají i pro nejnáročnější klientelu. Využití stavebních pouzder je praktické a univerzální a hodí se do každého interiéru. Navíc je jejich cenová politika příjemná, a tak se u nich dveře dají pořídit za rozumnou cenu.

Součástí interiéru je i dveřní kování

Konečný design interiéru můžete lehce dotvořit k obrazu svému: nezapomínejte při výběru obrátit svoji pozornost i na dveřní kování. Je to důležitý detail na vzhledu dveří i celé místnosti, ale často se podceňuje. Přitom dotváří celkovou atmosféru vašeho domova.

Kam pro stavební pouzdra, dveře a další doplňky

Klasické i posuvné dveře, stavební pouzdra a další doplňky naleznete nejvýhodněji u firmy MAND CZ s.r.o. Prohlédnout si jejich širokou nabídku můžete buď přímo v showroomu společnosti na Praze 4, kde je vše vystaveno na ploše 330 m2, nebo si je rovnou můžete koupit v e-shopu www.stavebni-pouzdra-eclisse.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

AKCE

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist