Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

 

image_8437

Nábytek: stůl na mnoho způsobů

Nábytek (a jeho styl) je velmi důležitou součástí všech domovů a lidé mu věnují čím dál více své pozornosti, sledujíce aktuální trendy, aby věděli, jak nejlépe svoji domácnost vybavit nebo doplnit. A trendy se kupodivu mění i co se týče stolů. Záleží na nich do jisté míry i to, jak často a rádi u nich budeme usedat, zda a jak často se u nich budeme jako rodina setkávat. Když si pořizujete stůl, nesmíte jej vnímat jen jako desku s nohami.

Design stolů se mění dokonce více, než je tomu u ostatních kusů nábytku. Středem zájmu návrhářů je u nich hlavně originalita a funkčnost. Stoly mají velmi široké využití a na trhu jich je nespočet variant. Jaké jsou aktuální trendy v tomto segmentu? Podívejte se na nabídku jídelních, konferenčních, nočních, televizních, pracovních, toaletních a odkládacích stolů a stolků v českých kamenných i internetových obchodech, kde můžete nalézt např. i nejprodávanější konferenční stolek Zorba.

Konferenční stolky do obýváku

Nejrozmanitější trendy jsou právě v této kategorii. Konferenční stolky do obývacího pokoje mají mnoho nápaditých podob, tvarů a barev, a vyrobeny jsou z klasických i nově vyvinutých materiálů. Nejžádanějšími jsou kombinace sklo, kámen a dřevo. Tyto materiály si získaly lásku a obdiv nejednoho architekta. Nejluxusnější kousky navrhují právě z nich. Konferenční stolky jsou právě tím kusem nábytku, u něhož si lidé častěji dovolí trochu vybočit z průměrnosti a usedlého stylu.

Odkládací a toaletní stoly a stolky

I v tomto segmentu se nakupující umějí tak trochu odvázat. Toaletní a odkládací stoly a stolky jsou mj. velmi praktickými pomocníky, které využijete na více místech vašeho obydlí. Hodí se stejně dobře do obývacího pokoje vedle sedačky jako do pracovny vedle stolu na odkládání předmětů (nebo hrnků od kávy), ale i klasicky do ložnice či do koupelny.

Televizní stolky do obývacích pokojů

Součástí obývacích pokojů jsou i televizní stolky, které nám slouží především jako stojany na televize – jak již z jejich názvu vyplývá. Trendy jsou stolky stále větších rozměrů, protože v domácnosti je stále hlad po dostatku odkládacích ploch. Díky televiznímu stolku a všem jeho poličkám a zásuvkám máte pak v obýváku veškerou techniku pěkně pohromadě na jednom místě.

Kde sehnat moderní nábytek za přijatelnou cenu

Nejen stolky, ale i kompletní nabídku židlí, křesel, sedaček a všeho ostatního nábytku nejen pro domácnost naleznete na www.atan.cz.

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

AKCE

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist