Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

 

image_8437

Nábytek z masivu dominuje trhu

Současné trendy v bydlení se opět vrací k přírodním materiálům, které dokáží designově obohatit náš byt či dům. Nejpoužívanější je kámen a dřevo. Tyto dva se dokonale hodí pro moderní kombinaci třeba se sklem. Skloubením těchto materiálů vznikají designové skvosty.

Nebojte se proto změn ve vašem bydlení a svezte se na vlně nových trendů. Pořiďte si nějaký kousek z přírodních materiálů do domu nebo bytu, nejraději hned. Abyste měli jednodušší výběr, poradíme vám několik tipů na opravdu hezké kusy nábytku.

Dřevo do vašich domovů

Nejlepší materiál pro nábytek je samozřejmě dřevo. Nekupujte žádné náhražky či umělotiny a vybírejte si pro svůj domov jen to nejkvalitnější. Tento materiál je nejen velmi elegantní a dobře se kombinuje, ale je navíc ekologický. Dobře se opravuje či renovuje a jeho nabídka na trhu je opravdu široká.

Stoly z masivu 

Nejkrásnější a nejfunkčnější jsou masivní psací stoly, které se hodí jak do pracovny, tak i do dětského pokoje. Masiv dodá prostoru dominantní prvek, od kterého se můžete „odrazit“ a doladit v tomto duchu zbytek interiéru.

Vedle rozhodně nešlápnete, když si vyberete stůl z bukového dřeva, který má nezaměnitelný vzhled. Jeho hnědá až lehce narůžovělá barva se hodí do každého interiéru. Je kvalitní, dobře se udržuje a vydrží vám dlouhou řadu let. Navíc je bukové dřevo vhodné pro malé děti i alergiky.

Velmi oblíbené je také dubové provedení masivních stolů. Dub se v minulosti používal pro výrobu toho nejdražšího nábytku nebo luxusních předmětů do interiéru. I dnes je hojně využívaný pro své vlastnosti a dlouhou životnost. Dubové dřevo je oblíbené i na výrobu sudů, ve kterých dochází ke zrání kvalitní whisky.

Kde pořídíte masivní nábytek

Širokou nabídku kvalitních stolů z masivu i další druhy nábytku za rozumnou cenu naleznete v e-shopu www.nabytek-prodej.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

AKCE

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist