Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8437

Nadrozměrná přeprava vám zajistí přesuny stavebních strojů

Plánujete stavbu, rekonstrukci, nebo jen budete na léto hloubit bazén? Pak se vám jistě bude hodit náš dnešní tip na nadrozměrnou přepravu. Doručit obyčejný balík zvládne dnes každá druhá přepravní společnost. Ale dovézt rozměrnější stavební stroj, jako jsou například bagr, válec, jeřáb či jiné stavební zařízení, to není úplná hračka. Právě takový transport nadměrných „zásilek“ už vyžaduje opravdové profesionály.

Nadrozměrná přeprava má totiž svá určitá specifika a nemůže ji dělat každý. Vyžaduje nejen speciální techniku, ale hlavně dobrou logistiku a proškolené zaměstnance, kteří mají letité zkušenosti v tomto oboru.

Základem je dobré plánování a zkušení řidiči

Přeprava nadrozměrných zásilek není služba, kterou běžně seženete u všech dopravců. Tyto vysoce profesionální služby vyžadují zkušené plánovače a hlavně dobré řidiče, kteří si s rozměrným nákladem v klasickém provozu poradí. Ať už půjde o stavební stroj, nebo třeba o obytnou buňku. Trasa musí být dopředu promyšlená do posledních detailů. Co do rozměrů nákladu, tedy pokud jde o jeho délku, šířku a výšku, ale i pokud jde o hmotnost přepravované věci. Překážkou na cestě mohou být nízké mosty, úseky s maximální možnou povolenou hmotností a jiné nástrahy. S dobře naplánovanou trasou si už pak musí poradit zkušený řidič. Není totiž zrovna jednoduché jezdit s nákladem několika tun či nadměrných rozměrů „na palubě“.

Obracejte se na profesionály se zkušenostmi

Přeprava nákladů velkých rozměrů vyžaduje profesionální postupy se spoustou zkušeností. A přesně takové nabízí společnost Easy Logistics, jež disponuje kvalitním a rozsáhlým vozovým parkem značky Volvo a spoustou portálových návěsů Schwarzmüller, Broshuis a Faymonville. Nadměrná přeprava je pro ně hračkou, a to jak v České republice, tak i v zahraničí.

Nadrozměrná doprava v praxi a spousta referencí, to je Easy Logistics.

Přesvědčte se o tom i vy na www.easylogistics.eu.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist