Doporučujeme

V kinech od 30. září:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_11953

Nakupte vše pro svařování na jednom místě

Samozřejmě bez svářečky, to je ale teprve začátek. Pro bezpečné a pohodlné svařování budete potřebovat ještě další výbavu. Můžete ji kupovat postupně, nebo si vybrat celou sadu „zapni a svařuj“.

Než vůbec investujete do svářečky, musíte se rozhodnout, jakou metodu svařování budete používat. Zvážit potřebujete svařovací proud a zatěžovatel, rozměry, hmotnost, doplňkové funkce, cenu. Návod na výběr svářečky by vydal na celý další text, proto se teď zaměřme spíše na příslušenství.

Svařovací kuklu jedině samostmívací

Příslušenstvím číslo jedna jsou svařovací kukly, aspoň tedy pokud neplánujete při prvním svařování oslepnout. Dnes se prakticky nevyplatí kupovat jinou kuklu než samostmívací. Ta nemá zatmavené sklíčko, nýbrž LCD displej z tekutých krystalů. Displej je průhledný, a jakmile začnete svařovat, ztmavne. Ztmavnutí proběhne během 0,00005 sekundy, takže v žádném případě nehrozí poškození zraku. Také nehrozí, že byste si kuklu museli neustále sundávat. Jakmile se svařováním skončíte, LCD displej zase zprůhlední.

Nakupte vše pro svařování na jednom místě

Pomůcky pro samotné svařování

Pro samotné svařování se vám pak budou hodit přídavné materiály jako wolframové elektrody, svařovací dráty či třeba držák elektrod.

V dobré prodejně nebo e-shopu vám s výběrem pomohou. Při nákupu online obvykle stačí číst, u svařovacích drátů bývá uvedené, pro jaké materiály a teploty jsou určené.

Nakupte vše pro svařování na jednom místě

Poohlédněte se v ráji všech svářečů

Příslušenství pro svařování je opravdu celá řada. Redukční ventily, kabely, podávací kladky, svěrky, magnetické úhelníky, zemnící kleště a mnoho dalšího. Podívejte se na svět svářeček na www.svarecky-kukly.cz a uvidíte, co všechno je k dispozici. Jde o e-shop společnosti SVARMETAL, jež má se svařováním bohaté zkušenosti, takže dokáže i dobře poradit. Kromě toho má velké skladové zásoby, takže na zboží nemusíte čekat.

Nakupte vše pro svařování na jednom místě

Zdroj foto: Svarecky-kukly.cz, Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist