Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

 

image_8437

Návrhy a realizace zahrad

Dnešní podoba moderního bydlení se odráží i v zahradní architektuře. V kurzu jsou opět přírodní materiály, smysl pro detail, přirozená krása a čisté linie. Zahradní prostor není jen o vzhledu, ale také o funkčnosti a vytvoření místa na aktivní odpočinek.

Obracejte se na profesionály

Pokud si chcete zkrášlit prostor okolo domu, nebo rovnou celou zahradu, je dobré se obrátit na profesionály, kteří mají zkušenosti a cit pro to, aby navrhli to nejlepší řešení pro vaše bydlení.

Projektování zahrad

Zahradní architektura od Flora Bohemica, s.r.o. promění zahradu a okolní prostředí v dokonalý klenot. K dispozici vám budou jejich zahradní architekti, kteří zrealizují veškerý prostor přesně podle vašich představ. V estetickém a přirozeném stylu, s překvapivou funkčností a na vysoké úrovni.

Co vše se skrývá pod pojmem realizace zahrad?

Když si objednáte realizaci zahrady, co vše se pod tímto pojmem skrývá? Jednoduše řečeno, dostanete novou zahradu na míru. Od dodávky materiálu přes celkové zpracování, modelaci terénu, trávníkové koberce na pokládku, klasické setí trávy, výsadby rostlin, zakládání skalek a šlapákových cest až po výstavbu kamenných zídek a práci se solitérními kameny. Nevyjímaje nové trendy, jako jsou realizace koupacích a okrasných jezírek, vodopádů, potůčků nebo vyřešení závlahových systémů a designového osvětlení.

Kvalitní firma nabízí i následnou údržbu

Kvalitní firmu na realizaci zahrad poznáte i podle možné následné nabídky na profesionální údržbu zahrady.
Právě takovou společností je Flora Bohemica, s.r.o., která se postará o zahradu jako o celek. Od návrhů přes projektování zahrad a jejich realizaci až po následnou pravidelnou údržbu. Navíc má velmi dobré reference na již uskutečněné projekty, které si můžete prohlédnout na jejich stránkách v bohaté galerii.

Pro další informace a možnou kalkulaci navštivte www.stylovezahrady.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

AKCE

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist