Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_11042

Nepodceňujte bytový textil. Dotváří vzhled interiéru

Nejvíce času při zařizování interiéru věnujeme nábytku. Nábytek je jistě základem každého bydlení, ale konečný vzhled ve velké míře dotváří zejména bytový textil a jeho jednotlivé prvky. Jde o koberce, záclony, závěsy, ložní textil, ručníky apod.

Bytový textil stylově a levně současně

Bytový textil v interiéru není jen estetickým doplňkem, ale má i svoji ryze praktickou funkci. Slouží především jako ochrana. V případě závěsů a záclon funguje jako ochrana soukromí, také jako ochrana před nadměrným teplem nebo světlem při spánku. Pokud půjde o ložní textil – povlečení, prostěradla, deky apod., bude chránit postel před znečištěním. Takový koberec neslouží primárně jako ochrana podlahy, ale naopak jako štít chodidel před studenou podlahou. Bytový textil hřeje a poskytuje komfort, to jsou jeho další úlohy.

Pořizujete-li si bytový textil z praktických důvodů, vyplatí se však také přemýšlet nad jeho vzhledem. Stále totiž platí, že jakýkoliv textil, jeho struktura, barva či motiv ovlivňují celkový dojem z daného interiéru. Již jenom jeho barvy dávají prostor vyhrát si s prostorem a navodit atmosféru, která je nám blízká. Je přitom jasné, že při výběru bytového textilu se budeme dívat zejména na cenu. I levné povlečení, levné koberce a další textilie však mohou být stylové. Stačí se jen spolehnout na toho správného prodejce.

I levné povlečení může být kvalitní

Mezi bytovým textilem kraluje povlečení. Povlečení pro běžnou domácnost představuje také nemalý finanční výdej. Není divu, že lidé proto vyhledávají levné povlečení. I mezi ním si mohou vybírat kvalitní kousky v adekvátních rozměrech a designu, který bude odpovídat konkrétnímu interiéru. I levné povlečení může být z prvotřídních materiálů. Zajistí pohodlí a veškerý komfort.

Komfort do domácnosti mohou přinést také levné koberce. Stejně jako levné povlečení, také levné koberce různých rozměrů nebo metráž najdete ve specializovaném obchodě bytových textilií Vesna.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

AKCE

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist