Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

 

image_8437

Nový e-shop se zahradním nábytkem

Léto máme v plném proudu a s ním i spousty relaxu na zahradě, grilování s rodinou nebo přáteli. Abychom si tuto pohodu mohli užívat ještě o trochu intenzivněji, je dobré si doladit své odpočinkové a párty prostředí o nějaké ty nové kousky zahradního nábytku.

Pro relaxování, odpočinek, případné posezení s přáteli u vás na zahradě, u bazénu, v altánku, pod pergolou, na terase, nebo na obyčejném balkóně, je potřeba si takové místo udělat co nejhezčí, nejpohodovější. O to raději a častěji tam budete chtít trávit svůj volný čas. Letošními trendy kousky jsou hlavně dřevěný zahradní nábytek a umělý ratan. Finančně se pak vyplatí pořídit si rovnou celé sestavy.

Nejprodávanější zahradní sestavy nábytku v novém e-shopu

Podívali jsme se na některé opravdu zajímavé kousky v nedávno spuštěném e-shopu se zahradním nábytkem a doplňky, který provozuje firma DEOKORK. Nejvíce nás zajímaly nejprodávanější zahradní sestavy, které tu nyní mají za velmi dobré ceny. Těmi jsou River 1+6, ASTOR 1+6, TEA 1+2 a Georgia 1+6.

A jednu z nich si krátce představíme.

Sestava River 1+6

Zahradní sestava River 1+6 černé barvy. Luxusně vypadající, a navíc za přijatelnou cenu. Patří mezi nejžádanější zahradní sestavy. Její součástí je stůl z kovu, a k němu 6 elegantních celokovových židlí. Tento komplet disponuje zesílenou konstrukcí. Kov je navíc stále velmi trendy a dá se dobře barevně sladit s dalšími doplňky. Celá sestava se lehce udržuje a je praktická, protože židle můžete do sebe stohovat, a docílíte tím úsporu místa při uskladňování.

Nejen sestavy nábytku, ale kompletní sortiment

V novém e-shopu www.i-zahradninabytek.cz naleznete nejen sestavy nábytku, ale také další kompletní sortiment pro zahradu a volný čas. Od lehátek, houpaček a slunečníků přes grily, krby a dětské sestavy na hraní až po mobilní vířivky pro dokonalý relax, třeba na vaší terase.

Stačí si jen vybrat, co potřebujete, a odpočinek či párty může začít!


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

AKCE

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist