Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8437

Ovelos staví dům pro vítězku TOP MODEL OF THE YEAR

Jednou z cen, které dostávají vítězky soutěží krásy, jsou často i bezplatné roční pronájmy bytů či domů. Jednu z takových cen vyhrála i modelka Tereza Hudáková v soutěži TOP MODEL OF THE YEAR od společnost Ovelos, která se specializuje především na dřevostavby.

Dvaceti tříletá Tereza, pocházející ze Šternberka, se bude do novostavby stěhovat se svým přítelem.

Tereza si bude užívat v domku o rozloze 120m² o 3 pokojích. Celková velikost pozemku je 800m², jež se nachází v klidné žádané lokalitě v Nových Jirnech na Praze- východ.

Soutěž Top model of the year nebyla Terezy první, zúčastnila se také soutěže Miss Léta 2015, kde v semifinále získala titul I. vicemiss a celkově se ve finále stala vítězkou. Tato modelka se ve světě modelingu pohybuje již od svých 14 let, kdy se nechala přemluvit k účasti v české soutěži Elite Model Look.

V roce 2015 se přihlásila do soutěže Miss Free1 a stala se tak historicky první výherkyní této soutěže. Dále v roce 2013-2015 nafotila kampaň pro DioArt, stala se tváří šperků Lussien a v neposlední řadě nechybí její obličej ani v kolekci Vabacci nebo AG plus. 

Představení firmy Ovelos

Firma Ovelos zaměřující se na dřevostavby působí na Českém trhu více jak 15 let. Za tuto dobu postavila přes tisícovku domů, které splňují veškerá kritéria jak komfortu, tak nízkoenergetického bydlení. Díky příznivým cenám domů si získává tato firma velkou oblibu.

Domy Ovelos jsou naprosto ekologické, a proto jsou vhodné i pro alergiky. Rychlá výstavba probíhá převážně suchou cestou, bez těžké mechanizace, a vystačí s malou skladovací plochou. Konstrukce je vysoce variabilní. Výsledný objekt má výbornou tepelnou pohodu, a je prakticky bezúdržbový. Systém lze použít i na nástavby zděných budov.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist