Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8437

Podlahové mycí stroje: Čistota pro velké plochy

Čistota a dokonalá hygiena jsou dnes prioritou snad ve všech oborech a odvětvích. Navíc se nejedná jen o prostory, které jsou viditelné a volně přístupné pro zákazníky. Na pořádek a čistotu se v současnosti dbá i na pracovištích v zázemí firmy: back-office, skladech i halách. Prvotřídně čisté podlahy jsou dobrou vizitkou každé budovy, prodejny či firmy.

Postarat se ale o velké plochy není zrovna snadný úkol. Vezměte si pro příklad, jaké množství podlah je na letišti, ve velkoprostorových prodejnách či supermarketech, na nádražích a dalších podobných místech.

Naštěstí existují technická řešení, s jejichž pomocí o tyto velké podlahové plochy můžete snadno pečovat a udržovat na nich potřebný pořádek.

Řešením jsou podlahové mycí stroje

Ideálním řešením očisty těchto velkých podlahových ploch jsou mycí stroje. Ty dokážou v poměrně krátkém časovém úseku obsloužit neuvěřitelné množství metrů čtverečních, což by při klasickém způsobu úklidu vyžadovalo desítky hodin práce a celé čety pracovníků. Používají se hlavně pro vnitřní plochy. Na trhu se nabízí několik verzí mycích strojů. Můžete je pořídit jako ručně voditelné automaty, anebo se sedící obsluhou.

Nejmodernější technika v kvalitním provedení

U těchto strojů velmi záleží na kvalitním provedení a použití nejmodernějších technologií, díky kterým jsou umyté podlahy opět jako nové a navíc dezinfikované. Přesně takové jsou podlahové mycí stroje Hakomatic. Jejich kvalita je oceňována mnoha profesionály z různých odvětví. Za těmito „mycími génii“ stojí německá značka Hako, patřící mezi přední světové výrobce čisticí techniky, kterou do České republiky dováží společnost Unikont Group.

Značka Hako je na trhu už od roku 1950 a byla vždy spojována s prvotřídními produkty, jež sloužily a slouží k čištění podlah. I v současnosti jsou to kvalitní výrobky vyznačující se robustní konstrukcí, moderním designem a inovativní technikou. Oblíbené jsou hlavně pro svoji bezporuchovost a dokonalý servis.  

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz  www.menhouse.cz  www.luxuryhouse.cz  www.househouse.cz 

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.hotelhouse.cz

 www.kidshouse.cz www.bookhouse.cz www.nicemagazine.cz www.golfmagazine.cz  

  www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz  www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz  

TOPlist