Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

 

image_8437

Podle čeho si vybrat nový nábytek

Letní prázdniny jsou ideální čas na pořízení nového nábytku do bytu či domu. Máte větší jistotu, že narazíte na hezké počasí, spousta lidí je „odjetých“ na dovolenou, a tak u baráků ani nestojí tolik aut, takže stěhovací auto krásně zaparkuje až u vchodu. Navíc je v letním čase větší pohoda. Proto právě nyní přinášíme několik tipů, podle čeho si nový nábytek můžete vybírat.

Stylový a moderní vzhled

Velmi důležitou roli při výběru hraje vzhled. Nejnovějšími trendy jsou lehkost, vzdušnost, jednoduchost a čisté linie. Nábytek musí být designově sladěný s celým vaším interiérem. Měl by vytvořit vhodné podmínky pro naplnění funkce a účelu každé místnosti, ale zároveň nesmí zabírat příliš podlahové plochy nebo působit robustně. Typickým příkladem mohou být sedací soupravy.

Kvalita a cena

Dalším důležitým kritériem je kvalita materiálu. Nábytek nebývá nejmenší položkou ve vašem rozpočtu, musí tedy nějakou dobu vydržet jako nový. Proto není úplně na místě šetřit, je naopak dobré si za kvalitu připlatit. Případně při koupi laciného nábytku počítat s tím, že jeho životnost nebude na dlouho.

Sedací soupravy

Sedací souprava je jedním z „pilířů“ obývacího pokoje. Strávíte v ní poměrně dost času, proto musí být rozhodně pohodlná, příjemná na dotek a z kvalitního materiálu, aby se rychle neopotřebovala.

Obývací stěny

Obývací stěny jsou další důležitou součástí vybavení obývacího pokoje. Plní funkci jak estetickou, tak i praktickou, spočívající v získání úložného prostoru, kde počítáte s dostatkem místa na spousty věcí, které chcete mít po ruce.

Šatní skříně

Posledním naším dnešním tipem na nový nábytek jsou šatní skříně. U těch je rozhodující právě dostatek prostoru, který nabízejí pro přehledné uskladnění vašeho šatníku. V šatní skříni by nemělo chybět rozdělení jejího vnitřního prostoru na část určenou pro oděvy k zavěšení, část s policemi na ukládání ložního a jiného prádla a případné šuplíky. Ideální šatní skříň může mít také zrcadlo.

Kde pořídit moderní nábytek

Široký sortiment nábytku za velmi příznivé ceny naleznete v e-shopu www.zlutahala.cz. V případě, že dáváte přednost osobnímu nákupu, můžete využít jednu z kamenných prodejen v Prostějově, Olomouci nebo Uničově, kde lze vybírat z opravdu široké nabídky nábytku vystaveného na více než 5 000 m2 prodejní plochy.

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

AKCE

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist