Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

 

image_8437

Pořídit si chatu nebo byt na horách?

Trendy se mění asi ve všech oblastech našeho bytí. A výjimkou nejsou ani odpočinkové a rekreační nemovitosti. Zatímco naši rodiče a prarodiče si pořizovali chalupy, chaty a zahrádky, stávající generace se obrací úplně jiným směrem. Na léto si pořizujeme nemovitosti typu apartmán či menší domky u moře. V zimě nás zase lákají chaty, nebo byty na horách. Oba směry mají jednoho společného jmenovatele, a sice to, že se chceme vracet do vlastního pohodlí. V hotelích se totiž necítíme úplně jako doma.

Co je ta nejlepší varianta, to asi jen tak za všechny nerozhodneme. Je na každém z nás, jakou má potřebu nebo preferenci, k čemu více inklinuje. Na tom celém je však nejdůležitějším poznatkem to, že nejlépe si odpočineme ve svém.

Na hory do svého pohodlí

Lidé v dnešní době hodně pracují a jako kompenzaci své neustálé zaneprázdněnosti chtějí ve chvílích volna mít možnost dokonalého relaxu. Hotely jsou sice dobře dostupné a nabízejí špičkové služby, ale odpočinek ve vlastím má úplně jiný náboj. A tak si stále více z nás pořizuje svoji vlastní rekreační nemovitost. A proč by také ne, když je to pořád ještě nejvýhodnější investice, která rozhodně neztrácí na hodnotě, ba naopak. Pokud nedisponujete aktuálně vlastními penězi, pomůže vám půjčka.

Vyplatí se investovat do svého

V současnosti, kdy jsou ještě pořád velmi výhodné úrokové sazby hypoték, se vyplatí si takovouto nemovitost pořídit do svého vlastnictví. A je skoro jedno, jestli použijete financování formou hypotéky, nebo využijete úvěr ze stavebního spoření. Záleží jen na vás, jakou formu zvolíte. Důležité je, že v rámci relaxování, lyžování či vycházek na horách se budete vracet do vlastního.

Jak se dobře orientovat v hypotékách

Na českém trhu pořád ještě platí, že ten nejlepší čas na její pořízení je právě nyní, dokud tomu podmínky přejí a nijak zvlášť razantně se nemění. Bylo by skoro škoda „utopit“ v dobré investici vlastní hotovost, když je tak výhodné zainvestovat touto formou. Pro velmi přehledný výpočet vašich možností poslouží hypoteční kalkulačka. Díky ní si můžete najít nejvhodnější variantu podmínek a splácení.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

AKCE

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist