Připravujeme

Obsah:

ÚNOR / BŘEZEN 2020

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2020

A ještě mnohem více...

image_8437

Předsudky o dřevostavbách – nevěříte jim taky?

S dřevostavbami je spjata celá řada předsudků. Na vině je hlavně nedůvěra, která pramení z nevědomosti. Se kterými se setkáváme nejčastěji? A nevěříte některým z nich i vy?

Nemají dlouhou životnost

Všechny budovy, dřevostaveb nevyjímaje, musí splňovat přísné požadavky na pevnost, stabilitu a v neposlední řadě také na životnost. Právě ta se díky moderním technologiím posunula zhruba na sto let. Vše ale záleží samozřejmě na péči, jakou vašemu rodinnému domu věnujete. Správně udržovaná dřevostavba má životnost srovnatelnou s klasickou zděnou stavbou.

Všechny dřevostavby jsou si podobné

Spousta lidí se domnívá, že dřevostavby jsou architektonicky nudné a chybí jim nápaditost. Opak je však pravdou, jedná se o stylové a moderní budovy, které jsou k nerozeznání od těch zděných. Existuje nespočet možností, jak je pojmout - stavět balkony, patra, terasy, můžete se na nich „vyřádit“, přizpůsobit je vašim požadavkům, potřebám i přáním. Pokud si nevyberete z katalogu, můžete si nechat zpracovat individuální projekt rodinného domu v jedinečném designu.

Je v nich všechno slyšet

Dřevo disponuje dobrými akustickými vlastnostmi, a v důsledku toho se mnozí obáváme, že stěny budou jako z papíru a uslyšíme každé šustnutí. Pokud bude správně provedená konstrukce a dodrženy technologické postupy, tedy více tenčích vrstev a pružné materiály, pak nemusíte mít strach. Zajistí vám dostatečnou míru soukromí, odolá jak hluku z vnějšího prostředí, tak i z vedlejší místnosti nebo z horního patra. Můžete si tak užívat dokonale komfortního a klidného bydlení.

 

Je s nimi spjata řada nástrah

Dřevo je materiál, který je náchylnější k vlhkosti, nebezpečí představují také nejrůznější škůdci, houby, červotoči. To všechno je třeba zohlednit už na samotném začátku stavby, při navrhování konstrukce, podcenit se nesmí jediný detail. Vše se odvíjí od dodržení technologických postupů, hodně záleží na samotném provedení. Pečlivě proto volte, komu budování vašeho rodinného hnízda svěříte. Obraťte se na odborníky, kteří mají dostatečné zkušenosti a adekvátní znalosti. Ti vám pomohou vytvořit dokonalý domov bez problémů a nástrah!

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist