Připravujeme

Obsah:

ÚNOR / BŘEZEN 2020

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2020

A ještě mnohem více...

image_8437

Přichází výhodné Impulsovic tarify. O co se jedná?

Posloucháte rádio, a to jak v práci, tak i ve volném čase třeba doma v dílně? V takovém případě si nalaďte jednu z nejposlouchanějších rozhlasových stanic v českém éteru, která spojila své síly s významným poskytovatelem internetového připojení. Rádio Impuls se společností AIM zapracovaly na nové službě internetu na doma. Představují tak Impulsovic tarify, jež jsou dostupné už od poloviny srpna po celé České republice. O co se tedy jedná? A proč byste měli chtít Impulsovic tarif i vy?

Výhodná nabídka internetu na doma a internetové televize

Impulsovic tarify jsou připraveny pro zájemce po celé České republice, takže nezáleží na tom, jestli jste z Prahy, Brna, Ostravy, Zlína, či nějaké menší obce. I vy se totiž můžete dočkat cenově výhodného balíčku, který zahrnuje stabilní internet na doma a internetovou televizi Kuki.

Pokud vás služba zajímá z technického hlediska, potom byste měli vědět, že využívá optických sítí AIM a CETIM, jež pokrývají více než 98 % republiky. Jestliže si chcete ověřit, zda jsou Impulsovic tarify dostupné i na vaší adrese, stačí navštívit webové stránky www.impulsovictarif.cz a www.impulsovictarify.cz.

Společnost AIM můžete znát také pod názvy jako internet Plzeň či internet Bohumín, kde využívá služeb AIM opravdu spousta obyvatel.

Soutěž o Impulsovic tarif

Stojí při vás Štěstěna? V takovém případě by byla škoda nevyzkoušet soutěž o Impulsovic tarif zdarma. Stačí si tedy naladit ve všední dny mezi 15:00 až 18:00 hod. stanici Rádio Impuls. V odpoledním pořadu Fanda a jeho česká banda se totiž o speciální službu soutěží. Stejně tak vám moderátoři prozradí aktuální podmínky soutěže.

Jestliže vyhrajete, máte nárok na internetové připojení či televizní službu na jeden rok zdarma. Šanci vyhrát má celkem 250 posluchačů.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

AKCE

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist