Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

 

image_8437

Proč si domů pořídit domácí wellness

Neexistuje na světě nic, co by bylo důležitější než naše zdraví. Měli bychom ho mít prakticky vždy na prvním místě svého zájmu a dobře se o ně starat. Od dobrého fyzického i duševního stavu se odráží úplně všechno v našem životě, i když si to občas ani nechceme připustit. Proto pro vás máme velmi jednoduchý a účinný tip, jak na to, abyste se cítili co nejvíce plni energie.

Domácí wellness jako dokonalé řešení pro vaše zdraví

Ideálním řešením, jak si udržovat svůj organismus v dokonalé rovnováze, je domácí wellness. Budete tak mít každý den na dosah prostor pro relaxaci těla i duše. Nelepší je pořídit si kompletní relaxační sestavu bazénu, sauny a vířivky. Ale pokud máte méně prostoru, či případně chcete ušetřit peníze, bohatě postačí jen vířivka, která má velmi blahodárné účinky na naše tělo a celý organismus.

Blahodárné účinky vířivky na lidské tělo

Pozitivní vliv mají vířivky nejen na naši psychiku, tj. v bublinkách si příjemně odpočine i naše hlava, ale zejména na fyzickou kondici našeho těla. Bublinková lázeň především pomáhá uvolnit svalstvo, a tak i ulevit od bolestí kloubů a zad. Teplá voda pak rovnoměrně prohřeje celé naše tělo. Díky uspořádání masážních trysek si pak můžeme dopřávat komplexní masáž. Relax ve vířivce stimuluje celý imunitní systém a zlepšuje dodávku kyslíku orgánům a krevní oběh. Koupel se doporučuje i lidem s cukrovkou, neboť v teplé vodě se „odbrzdí“ krev v cévách, a dochází tak ke snížení krevního tlaku. Vířivky jsou nejlepším pomocníkem při odbourávání stresu, protože při pobytu v nich se odplavuje z krve adrenalin a dostává se nám pocitu uvolnění.

Kde pořídit kvalitní vířivky

Pro své domácí wellness vybírejte opravdu jen kvalitní výrobky a raději si připlaťte za skutečnou kvalitu. Dlouholetou stálicí a profesionálem na trhu s vířivkami je firma Albixon a.s., která je zároveň oficiálním distributorem renomovaných hydromasážních van Jacuzzi.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

AKCE

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist