Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8437

Prodej domu – rychle a jednoduše

Důvodů pro prodej domu může být mnoho, mezi nimi například stěhování, nový partner, koupě bytu poblíž práce nebo třeba dědictví. Víte, jaké všechny kroky byste měli udělat, aby byl prodej domu rychlý a jednoduchý?

Jak prodat rychle

Při prodeji domu je délka doby prodeje důležitá. Pokud má prodávaný dům zaujmout na první pohled, je důležité dobře jej k prodeji připravit. Důležitým krokem je stanovení správné ceny. Pokud bude cena nemovitosti neúměrně vysoká, dům se neprodá nebo potrvá déle najít vhodného kupce. Pokud bude naopak cena moc nízká, zájemci si budou klást otázku, co je v nepořádku. Nehledě na vaši finanční ztrátu. Ideálním krokem je využít služeb realitní kanceláře a nechat si reálnou prodejní cenu stanovit.

Předveďte dům

Abyste dům vhodně prezentovali a zdůraznili jeho potenciál, je důležité se na prodej dobře připravit. Prvním krokem je inzerát, jehož nedílnou součástí by měly být profesionální fotografie, pořízené ideálně za slunečného dne. Úklid a drobné opravy by měly být samozřejmostí již v této fázi prodeje.

Na co si dát pozor

Mějte na paměti fakt, že nezařízené nemovitosti (případně nemovitosti pouze se základním vybavením) jsou mezi kupujícími oblíbenější. Dům by měl působit útulně, ale současně nezabydleně. Potencionální kupující by měl mít totiž dostatek prostoru pro představy své vlastní budoucnosti. Čím více stop a známek vašeho života v místnostech zanecháte (od předmětů denní potřeby, po dekorace a upomínkové předměty), tím méně prostoru pro „svůj život“ zájemcům zanecháte a prodej nemovitosti si ztížíte.

Zkuste tedy prodávanou nemovitost co nejvíce odosobnit, před pořizováním fotografií i každou prohlídkou.

Příprava k nastěhování

Při prodeji domu myslete také na otázku, kdy se bude chtít potencionální kupující do domu nastěhovat. Dům by měl už na prohlídce působit prostorně a vzdušně, ale zároveň se můžete domluvit, jaký nábytek nebo vybavení zde budete nechávat. Co se týče úpravy zahrady, úklidu garáže nebo dalších rekonstrukcí, domluvte se s kupujícím, v jakém stavu má zájem nemovitost koupit.

Obraťte se na profesionály

Ideální volbou je realitní kancelář, která vás krok po kroku prodejem domu provede. Můžete se spolehnout na profesionální přístup, služby od tvorby inzerátu až po podpis kupní smlouvy. Prodej domu tak pro vás bude rychlou a snadnou záležitostí.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist