Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8437

Profesionální technika: Kalibry a měřidla

Žádná výroba v průmyslu a strojírenství se dnes neobejde bez kvalitní profesionální techniky. A je vcelku jedno, jestli se jedná o stroje či nástroje. Kvalita patří k hlavním kritériím hodnocení výrobku, proto se klade velký důraz na dílenská měřidla a kalibry. Na všechno jsou přesně dané normy, které se musí dodržovat, ať už jde o vrtáky, frézy, závitníky, upínáky či zmiňované kalibry a měřidla, jež nám to správné provedení výrobku ohlídají.  

Správné měření a kalibrace je základ

Důležitou součástí výroby je vybrat si správná měřidla a vhodné kalibry, jež odpovídají i přísným normám ISO a předpisům. Požadavky na kontrolu kvality mají vysokou prioritu, ať už se jedná o jakékoliv odvětví, kde se používají. V nabídce jsou jak digitální, tak i ty klasické. Maximálně nám snižují riziko špatných měření a usnadňují práci.

Velmi podobné je to i u měrek a kontrolních kalibrů. Záleží především na kvalitě i typu použití. Může jít například o kalibry na trny pro veškeré typy závitů, a to jak vnitřní, tak i vnější, nebo také kroužky pro vnější závity. Více v odkazu kalibrace a kalibr.

Pro konzultace se obracejte na odborníky

Chcete-li opravdu kvalitní vybavení, je zapotřebí vyhledat ověřeného profesionálního dodavatele. Díky dobré volbě si můžete ušetřit spousty starostí a času. Dobrá firma vám nabídne nejen široký sortiment výrobků pro strojírenství a průmysl, ale i možnost konzultací s odborníky, což vám výběr těch správných produktů výrazně usnadní.

Specialisté na nástroje, kalibry a měřidla

Hledáte-li opravdu kvalitní nástroje, kalibry i měřidla, pak specialistou s dobrými referencemi je společnost Michovský-TOOLS s.r.o., český dodavatel prvotřídních výrobků potřebných k obrábění kovů. Vybírat můžete ze širokého sortimentu z nabídek zahraničních i domácích výrobců, jež splňují vysoké nároky a požadavky na kvalitu a dlouhou životnost. Více naleznete na www.nastroje.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist