Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

 

image_8437

Prostor v jídelně ušetří rohová lavice

Při zařizovaní kuchyňského koutu a jídelny se často potýkáme s problémem malého prostoru. Velký jídelní stůl nebo klasická jídelní sestava nejsou optimálním řešením takového interiéru. Tuto situaci vyřešte rohovou lavicí, která je tím vhodným kusem nábytku pro tyto účely.

Není to tak dávno, co byly rohové lavice snad úplně v každé domácnosti. Používaly se na chatách, rodinných domech, panelákových bytech a našli jste je i v rodinných penzionech. Lidé je milovali hlavně pro jejich skladnost, úložné prostory a možnost posadit ke stolu velký počet strávníků. Sehnat jste je mohli ve všech možných designech a provedeních. Na trhu byly nejen laciné verze, ale i opravdu kvalitní lavice z masivního dřeva. Postupně se však začaly z rodin vytrácet a jejich trend se úplně zastavil.

Dnešní doba je už opět někde jinde, a zvolit si do jídelny rohovou lavici už není žádný designový prohřešek. Naopak, nové trendy nahrávají retro stylu, do kterého tento kus nábytku neodmyslitelně patří. Pokud tedy potřebujete řešit malé prostory, poohlédněte se po rohové lavici.

Výhody rohových lavic

Největší výhodou rohové lavice je její skladnost a funkčnost v rámci malé plochy, kterou zabírá. Stojí pevně a neměnně na místě, nezabírá tím další prostor okolo. Nehrozí žádné vysouvání a zasouvání židlí, tím je šetrná k okolnímu nábytku a neničí se ani podlaha.

Další velký přínos bývá u většiny typů lavic vestavěný úložný prostor. Ten nám nabízí spousty možností, jak ho upotřebit. Vhodný je k umístění věcí používaných právě v jídelně, které máme díky tomu jednoduše po ruce.

Co je potřeba rozhodně u rohových lavic ocenit, je bezpečnost, zvláště pokud máme v rodině malé děti. Bezpečně se na ni dá vylézt a slézt, nehrozí převrácení ani spadnutí židle. Usadíte u ní větší počet lidí a příjemná může být i blízkost osob v rámci sezení. Dobře se dá využívat také na posezení s přáteli a hraní deskových her.  

Kde si vybrat tu pravou

Naším tipem na nákup je internetový obchod s nábytkem www.dona-shop.cz, kde naleznete opravdu široký výběr rohových lavic a dalšího nábytku za velmi příznivé ceny.

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

AKCE

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist