Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

 

image_8437

Renovace strojních součástí technologií žárového povlaku

Jak ušetřit značnou část nákladů, které bychom jinak měli s nákupem nových strojních dílů? Je to jednoduché. Na trhu existuje nová metoda renovace, která prodlužuje životnost stávajících součástek. Technologie žárového povlaku je moderní způsob obnovy dílů. Díky ní se prodlužuje jejich životnost, zvyšuje odolnost proti korozi a hlavně proti opotřebení.

Žárové nástřiky na materiál

Široké možnosti využití mají žárové nástřiky hlavně v průmyslovém odvětví. Tato perspektivní metoda, při které se aplikují efektivní povlaky přímo na strojní součástky, je kvalitní a flexibilní. V rámci ní se veškeré povrchy zdokonalují a získávají vlastnosti vyhovující náročným výrobním podmínkám.

Na součástky, i ty repasované, jsou kladeny velmi vysoké nároky, a tak každá výroba strojních součástí musí mít skutečně ten nejvyšší standard. O to spíše, pokud se jedná o díly, které jsou mimořádně namáhané. Důraz se klade na jejich životnost, kvalitu, ale i cenu, která výrazně ovlivňuje konkurenceschopnost konečného výrobku. Jeho delší výdrž ve výrobě pak zlevňuje provoz. Cílem žárových nástřiků je komplexní ochrana ošetřeného dílu. Tyto nástřiky se používají i na funkční povrchy a jsou plnohodnotnou alternativou k využívání tenkých vrstev objemových materiálů.

Opravdoví profesionálové na technologii žárového povlaku

Specialistou v tomto oboru je společnost TRIBO Engineering, s.r.o., která působí na trhu už od roku 2012. O její důvěryhodnosti a stabilitě svědčí i to, že obchodně zastupuje Výzkumný a zkušební ústav Plzeň, s.r.o. Dlouholeté zkušenosti a dobré reference má hlavně v oblasti vývoje a praktické aplikace žárových nástřiků.

Ve svém portfoliu nabízí i výrobu strojních součástí. Zaměřuje se také na ozubená kola, hřídele a válce. Navíc je i certifikovaným prodejcem odstředivých separátorů a deskových výměníků tepla firmy Alfa Laval, spol. s r.o. Také komplexně zajišťuje technologické dodávky komponentů a celků pro hydraulické systémy.


 

Kompletní informace o TRIBO Engineering naleznete i na www.triboing.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

AKCE

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist