Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

 

image_8437

Skandinávská preciznost a přirozená čistota v interiéru

Nábytek, který dokonale souzní s příjemným interiérem domu či bytu, je snem každé hospodyňky i hospodáře. Přírodní materiály s absencí plastu doladěné přirozenými barvami a nesyntetickými tkaninami jsou nejen pastvou pro oči, ale i pro duši. Vždyť celková pohoda je základním předpokladem klidného života v přetechnizovaném a zrychleném světě. Vybavení bytu od skandinávské firmy Stoke splňuje všechna očekávání.

Design inspirovaný nespoutanou přírodou Skandinávie

Mobiliáře zhotovené z kvalitního dřeva ze Skandinávie, design inspirovaný severskou přírodou a barevné odstíny kopírující podzimní zbarvení lesů i svěží jarní probouzení přírody, to vše okouzlí obyvatele domu, jejich děti i případné návštěvy. Dětské sety jsou nově obohaceny o dětské židličky Stoke Tripp Trapp vyvedené v několika barevných variantách. Výhody zmíněních židliček pro děti jsou absolutní bezpečnost i variabilita spočívající v zvyšování sedátka podle věku a výšky dítěte. Nemluvě o precizním provedení a prosté konstrukci. K dětským židličkám náleží i umně zhotovené textilní polštářky, jež vynikají jednoduchostí a vzorováním ve skandinávském stylu.

Ekologická výroba dřevěných židliček pro děti

Všechny dětské židličky Tripp Trapp jsou zhotoveny z masivního bukového dřeva, vyznačujícího se dlouhou životností a skvělým designem. Dřevo má ekologický původ, nejsou kvůli jeho těžbě ničeny vzrostlé stromy z lesů, nýbrž pochází z obnovitelných lesních plantáží. Nová kolekce pro rok 2017 představuje tři typy sedátek pro děti. Všechny mají stejný nadčasový design, ovšem liší se použitými barvami. Můžete si vybrat židličku pro holčičku nebo chlapečka, stejně tak i textilie, doplňky a hračky, které budou ladit s ostatním nábytkem u vás doma.

Design inspirovaný barvami severských lesů a fjordů

Dětské židličky Tripp Trapp se zbarvením podzimního javorového listu Heather Pink vynikají teplou energetickou barvou, která oživuje skandinávská úbočí hor. Hodí se do každého interiéru, jenž může být laděn do bílého, tmavého i pestrobarevného hávu. Zejména děvčátka si tuto židličku oblíbí tak, že po čase už budou stolovat ráda sama, a dokonce se nakrmí i bez pomoci. Židličky s Forest Green zbarvením evokují procházku jehličnatým lesem, jenž se probouzí do nového dne. Svěží nazelenalý odstín si zamilují děti bez rozdílu pohlaví, ale i jejich rodiče. Zmíněné židličky mají povrchovou úpravu navrženou tak, aby se snadno omývala a udržovala v čistotě, což je velké plus především u nábytku pro děti. Poslední z kolekce židliček Stoke Tripp Trapp je varianta Moss Green. Nenásilná pastelová zelená oživí každý příbytek svojí svěžestí a jednoduchostí. Ať si vyberete jakýkoliv typ sedátka pro děti, vězte, že díky univerzálnosti a kvalitnímu vyvedení vám bude oživovat interiér dlouhou dobu.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

AKCE

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist